Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som pekná a chalani sa ma hanbia

Príspevok v téme: Som pekná a chalani sa ma hanbia
janulik266

Ahojte..možno to vyznieva tak akoby som sa vychvalovala alebo neviem čo, ale nie je to tak..len píšem tak ako to je. Takze som mladé 19 ročné dievča, som štíhla, múdra, nefajčím, nepijem, nenadávam, nechodím do barov, som slušná...a podla názorov druhých som zevraj pekné dievča....a v tom je ten problém, chlapci sa ma hanbia a ja som preto doteraz nemala ziaden normálny pekný vztah :(

No jeden som mala, trvalo to pár týzdnov, bolo to krásne...som si myslela ze som konecne nasla toho pravého, bol iný ako vsetci chalani, stále mi vravel/písal aka som krásna, úzasná, jedinečná, ze takú uz nenájde...no lenze potom to akosi samo skoncilo :( prestal mi písat, uz sme sa prestali stretávat...Zacal ma podozrievat ze mam iných chlapcov, zevraj preto ze som pekná...niekolko krat som mu to povedala ze ja by som ho nikdy nepodviedla a ze ja uz iného nechcem..no asi mi neveril :(

Dlhú dobu sme si nepisali..po mesiaci a pol sa ozval znova...no to uz chcel odo mna len sex. Normálne drzo sa ma spýtal, ze ci nemám chut mat s nim sex..debil ! Akoze na jednej strane som rada ze sa to skoncilo, lebo podla mna ma vôbec nelubil, len fyzicky som ho pritahovala :( Ale na druhej strane, je mi hrozne lúto, ze nič mi nevychadza, ziaden pekny vztah...nič... :(

Habera paľo

Popotvorka podľa teba je taký slušný človek nudný??? Divne zmýšľanie ale asi preto máš nick ppopptvorka. No nesuhlasim s tebou.

Mimulus

popotvorka - takže aj ty si podľahla Pokecu :(

Ale napriek tomu veľa šťastia :)))

Ak niekto nefajčí, nepije, nechodí do barov tak ešte neznamená, že je ten človek nudný.

Ani ja nefajčím, nepijem a nechodím po baroch.
Ak je však nejaká akcia alebo festival tak sa zo mňa stáva animátor :D Ak je čo tak pijem, ak treba idem do baru...atď.

Je to napísané presne tak ako si to opísala ale chúďa dievča má teraz začať piť, nadávať, chodiť po pofidérnych podnikoch alebo si nebodaj pichať drogy?
kto dnes nie je na FB ako keby umrel, kto dnes nemá najnovší mobilný telefón tak je mimo kurzu, s človekom, ktorý nenosí značkové oblečenie sa už pomaly nikto nerozpráva....a mohol by som pokračovať...

Odvaha, zmysel pre dobrodružstvo a spontánnosť - to je možno to čo zakladateľke chýba a toto si napísala úplne super.

janulik266 - ak ti robí taký veľký problém to, že si pekná tak sa nespoliehaj nato, že ti budú chlapi dvoriť. Ak sa ti niekto páči tak mu to jednoducho povedz a je po probléme!

tripo

sleeper, ono je to skor o tom, ze vsetkeho vela skodi. Ano na jednej strane som velmi rad, no nemilujem ju preto, ako vyzera, i ked to zohrava tiez svoju ulohu, ale najma preto, aka je - vies krasa casom pominie a co by som sa potom rozviedol? A naozaj to citim niekedy ako velmi nebezpecnu vec. Prirovnal by som to k tomu, ze by ti niekto dal diamantovy nahrdelnik v cene 1.000.000,- eur s podmienkou, ze ho musis stale nosit so sebou kamkolvek by si siel. Snad to na tomto priklade nejako pochopis.

popotvorka

ty si asi to krasne dobrotive stvorenie, ktore nefajci ,nepije alkohol ,nechodi do barov ,nenadava a .... bla bla ... proste trosku nudna (prepac mi :) )
tebe chyba spontannost ,zmysel pre dobrodruzstvo ,odvaha ..take ako ty tu budu stale zakladat podobne temy no nemyslim si ,ze by si sa mala zmenit vlastne je fajn ,ze su i take ako ty ;)
taktiez som na pokeci zazila nieco podobne, len rozdiel je v tom ,ze ja som za kazdu blbost a ked som mu poslala fotky ostal mierne hotovy a nase pisanie prerastlo v nieco viac .. chcela som to nase pisanie ukoncit ,no my uz proste nedokazam "zaradit spiatocku"

habera paľo

Nestačí byť pekná ale aj inteligentná, zábavná ale nie prehnane excitovana, vedieť počúvať a tak ale podľa mňa si o sebe veľa namýšľas .

Mimulus

To, čo chceš vedieť nezistíš tu na anonymnom fóre ale bezprostredne od okolia v ktorom žiješ! Tak ti želám veľa šťastia.

Mimulus

Zabudni na všetko čo si opísala v názve témy a sústreď sa na to ako pôsobíš na okolie. Najlepšie sa spýtať nejakého kamaráta alebo niekoho, kto o teba podotýkam ,,nemá,, záujem - spýtaj sa prečo. Možno ti to vysvetlí. Náhoda je blbec :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som pekná a chalani sa ma hanbia - Fórum - ZDRAVIE.sk