Zena - ochlpenie

Príspevok v téme: Zena - ochlpenie
avyavya

pekny den, som zena no trápi ma ochlpenie aj na miestach ktore su typicke hlavne pre muzov, mám chlpky na rukach, nohach (co je sice bezne aj u zien ale u mna vo velkom mnozstve a hlavne velmi viditelne), no najviac ma trapi ochlpenie na bruchu, medzi prsiami, a na bradavkach, tak isto nad hornou perou, na tvari atd. je to naozaj velmi viditelne, no najviac ma dorazilo co som si pred par dnami vsimla, mam chlpky asi 7mm na krku v predu ako mavaju muzi ohryzok alebo ako sa tomu hovori. to ma sokovalo uz uplne. citala som ze to moze byt sposobene nerovnovahou, pripadne vyssim mnozstvom muzskych hormonov. ale poradte akeho lekara mam navstivit myslite ze by bolo vhodne zajst ku koznej a ta by mi mohla dat odporucenie na endokrinologiu? pretoze ked pojdem s tymto problemom za mojou obvodnou tak ta by ma na endokrinologiu urcite neposlala pre nu je to totiz len eteticky problem no mna to velmi trapi a chcem to nejako riesit, co by ste mi poradili

vitavi

Jedávaš stravu, ktorú by mohol snáď len ťažko pracujúci muž, nie jemná žena - priveľa živočíšnej stravy - mäso, syry, vajcia, pečené a údené potraviny.

avyavya

hej ona taketo veci vobec neriesi, aj ked som k nej prisla ze nech mi napise odporucenie ku koznej kvoli akne (sice nie nejaka tazka forma, ale tak chcela som sa toho zbavit) tak mi povedala ze to mam dobre ze ku koznej nemam s tym ist ze ona mi nieco napise, aj napisala ale po troch dnoch som mala tak vysusenu pokozku ze som to musela vyhodit

mima.0

akože pre ňu je to estetický problém? to si robíš srandu? už si sa obvodnej na to pýtala? je to tvoje telo, tvoje zdravie, každá normálna doktorka ťa pošle na endokrinológiu, pokiaľ nie odporúčam zmeniť lekárku.. iným spôsobom sa to bohužiaľ vyriešiť nedá môže za to hormonálna nerovnováha.