Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výron - help

Príspevok v téme: Výron - help
jahodka123

Čaute.

Vytkla sa mi noha, spravil sa mi výron. Viem, že sa to hojí cca mesiac, už som to pred tým mala. Ide ale o to, že už to mam tretí týždeň a nulové zlepšenie. Mám tam aj krvné podliatiny, takže mám asi poškodené väzivo a som objednaná na magnetickú rezonanciu. Doktor mi na to vôbec nič nedal ! Ani ten, kde sa mi to stalo, ani druhý doktor na prvej kontrole. Až na druhej kontrole (zase iný doktor) mi doporučil Lioton gél. Máte niekto skúsenosti s liekom Wobenzym ? Údajne skracuje dobu liečenia o polovicu. Už ma chytajú hysáky a bojím sa, že mi to budú operovať. Nohu mám opuchnutú už len mierne a aj to je viditelné len z blízka. Avšak stále to dosť bolí, chodiť na to nemôžem a tie modriny vôbec nemiznú :(((((((

jahodka123

A ešte ma napadla jedna vec... Ten wobenzym má pomáhať k prekrvovaniu tých modrín. Tým že mám dlahu a je to stále stiahnuté, tak to asi moc prekrvené neni. Teraz už nemám sádrovú dlahu, ale takú na zips, čo sa dá dať aj dole, keď idem napr. do vane... Keď ležím, nemala by som ju mať radšej dole, aby sa to lepšie prekvovalo ? Lebo ja ju mam na nohe stále. Mám ju dole len v tej vani a chvílku keď si natieram ten gél.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výron - help - Fórum - ZDRAVIE.sk