Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepsi psychiater na Slovensku

Hejtytamajatu

Síce oneskorene ,ale nedá mi. Laura 36 Xanax po troch mesiachoch bežnej dávky nespôsobuje závislost pokial sa nekombinuje s alkoholom. Ja som užíval Xanax 2 roky denne a pomohol mi, bez problémov som z neho vyšiel von, žiadne abstáky a odvykačky sa nediali.
Lekár ak chce dat liek na okamžitú úlavu, ako píšeš, tak práve Olprazolam úXanax/je jedna z možností.
Liek na dlhodobé udržiavanie sa hladá velmi tažko a môže to trvat roky kým sa k nemu prepracuješ.
Tak žiadna panika.

Tewa

Aj ja hladam dobreho psychiatra nevie neikdo poradit v Bratislave. Mne este od oktobra nedokazala lekarka nasadit lieky ktore by mi sadli.

laura36

Emilin, skoro som odpadla, ked som sa dozvedela ze spominana lekarka je vraj najlepsia.. Preboha.., otrasny pristup, liecba, ja som od nej sla s placom, cakala som nieco uplne ine, ziadne povzbudenie, nic, obycajna pipina... Keby som si po dvoch mesiacoch sama nevysadila ten Xanax, asi by som bola uz na odvykacke, uz som bola uplny zavislak a predpisovala mi ho dalej, az som to sama stopla, postudovala, ako to najlepsie vysadit. Napchavala ma liekmi na spanie a nepocuvala, ked som jej vravela, ze ja spim aj bez nich ako drevo, az som si ich sama vysadila a spala som vyborne aj bez nich.. Nadopovala ma, ze som do prace chodila ako matoha a zbytocne...Nechapem, kto jej to hodnotenie napisat, rodicia co mali hyperaktivne deti a ona ich utlmila liekmi v mega davkach, aby cely den spali? Najlepsi psychiater moze byt podla mna ten, ktory vam da lieky, po ktorych sa hned ulavi, ale castokrat ich musi vyskusat niekolko a zial su caste pripady, ze vobec nezaberaju, asi tak.

Emilim

Za najlepsiu lekarku roka bola vyhlasena pani dr. Vostinarova z Noveho mesta nad Vahom, je to psychiatricka, aj ja o nej uvazujem, ze ju ju navstivim.

Emilim

Ja tiez hladam uz dlho ozaj dobreho a schopneho psychiatra na zapadnom slovensku v meste TO. Nepoznate niekoho dobreho- hlavne odbornika. Dakujem.

Peterko7

Nie je lahko najst lekara odbornika, ktory sa specializuje na zvysenie vykonnosti u sportovca (okrem treningu a stravy). Krvny obeh, stav srdca atd. Je na Slovensku lekar, ktory sa specializuje na zvysenie fyzickej vykonnosti u sportovcov?

orol

antivirDnes - nikoho nesudim a uz vobec nie Mudr. Zabkaya, ktoreho naviac ani nepoznam.

-zle si si vysvetlil moj prispevok a skus ho chapat inak

-islo mi len o skutocnost, ze podla akych realnych skutkov,merania, vysledkov, velicin meraju ludia odbornost lekara, kedze ho doporucuju ako odbornika

Neo Ned

Taký, čo hneď nepredpisuje lieky a má pochopenie aj pre nejaké tie duchovné a náboženské poznatky a prežívanie a nepovažuje takých ľudí hneď za nejakých schizofrenikov a pod.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepsi psychiater na Slovensku - Fórum - ZDRAVIE.sk