svrbenie

Príspevok v téme: svrbenie
ro

Ahojte, mam taky malicky problem. Viem, ze som tu uz pisala o tom, ze mi pred dvoma tyzdnami zomrela maminka. Deje sa vsak nieco, co ma tiez trapi. Presne od toho dna, co sa to stalo, sa mi na celom tele robia take pupienka, akoby stipance, biele, a strasne svrbia. Viem, ze je to odvtedy, lebo hned v ten den sa mi to urobilo na skoro celej nohe.Strasne ma to znervoznuje, a neviem vobec, co to moze byt.Uz ma to nebavi.K lekarovi sa tak trochu bojim ist, viem, ze by som asi mala, ale po mojich skusenostiach, som na pochybach. Prosim vas, neviete niekto z coho to moze byt? Dakujem vam moc.

M-M

Zodac - balenie 7 tbl nie je na predpis, ostatne su. Lieky si mozete hladat cez www.adcc.sk - lieky ozacene ako OTC - "over the counter" su lieky bez predpisu, lieky na predpis su oznacene "Rx"

ro

boze ako tu tak citam diskusie na temu zihlavka,az ma zamrazi.ved to moze trvat aj roky.ach ako keby som mala malo starosti.j

ro

a nemavaju to deti?veru,to mi nenapadlo.zajtra skocim do lekarne-lebo uz to nevydrzim.dufam,ze nebudem musiet k lekarovi.na nich nemam veru naladu.dakujem vam

M-M

Jj, vyzera to na urticu - teda zihlavku, ako uz pisal diskutujuci predo mnou. Trebalo by zistit o aky konrektny typ ide, takze treba ist ku koznemu lekarovi, aby to poriesil aj z dlhodobeho hladiska. Netreba k nemu vymenny listok.