Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maska na vlasy

trueshit

teraz neviem aké ich predávaju, spýtaj sa v lekárni je asi viacej druhov,povedz v lekárni tie ktoré sa cmulaju vyzeraju ako acylpirin tie.3x dve tabletky je to na štitnu žlzu kožu a vlasy.asl aspon dve roky ich cmulaj a dobre sa stravuj.

Catali_na

možem sa spýtať, že to ako cmúlať panthenol tabletky? ja ich mám (ale neviem teda či sa bavíme o tých istých tabletkách) je to panthenol 40mg od dr. mullera. A sú to oranžové tabletky, ktoré sú také tie gélové či ako sa to povie. proste v nútri majú niečo tekuté. to akože to mám cmúlat? alebo sú na to špeciálne nejaké "cmúlacie" tabletky?

trueshit

žiaden obal nepomože ked zvnutra nedostane výživu.to je akoby si začala natierat rastlinám listy vodou a nepoleješ ich vodou.Najlepšie by bolo sa dobre stravovat,a cmulat panthenol tabletky aspon dva roky denne 3 x 2ks tabletiek.to čo dodávaš telu sa prejaví na tvojej pleti a vlasoch.ja ked si nevyčešem vlasy ale rozpustimmám ich husté, lebo šiesty rok som na priberacej kure, asi ot je najlepšie pre každého kto chce dobre vlasy, žiadne diety,ale všetko jest,zbytočne si budeš dávat zábaly,maximálne proti suchosti pomožu, ale kvalite vlasom nič nedodaju.

Catali_na

tú s oliv. olejom som mala (ak myslíš radu planet spa- a tá maska je z radu "drahších") No a žiadna sláva. čo ti odporučím bude dokopy stáť tak 1€- 2lyžice olivového oleja, žĺtko, zamiešať, naniesť na dĺžku vlasov, vlasy do sáčku, potom uterák a nahrievať fénom. Po 20 minútach riadne zmyť a vlasy budú parádne :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maska na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk