Psychoenergeticke posobenie na dialku

agartio

orol, ak to nejde cez ducha svateho, je to magia, nezahravaj si s tym. Uskodis si. Musi to ist cez duchovno, cez skutocnu lasku, inak je to magia.

p.d.

Myslim, ze oni to vynasli preto, aby si predlzili zivot - staci patnast minut denne. Myslim si, ze clovek moze cvicit aj formy kata.

p.d.

Ja som sa naucil taku zostavu cviceni, ktore vzenu energiu či do ruk a prstov. Vraj s tym "teplom" mozno liecit. Vychod sa tymto veciam venuje napr. v Taj Či. Je to vsak dost narocne take nieco zvladnut a trva to aj desat rokov.

orol

Neo, odkaz mi "vypisuje", ze je to skodlivy softver tak som radsej zmizol prec

-vdaka pani
-p.d- urcite su take veci co v najvacsom utajeni, bodaj by nie
-zli ludia by to totiz mohli zneuzivat a ublizovat inym

p.d.

Ja som cital knihu od toho pana. On v nej hlavne poukazuje na to, ako sa mu podarilo to alebo hento. Nic prakticke tam nepise.

Neo Ned

Pustil si sa do oblasti menom psychotronika alebo novší názov bioterapia, bioenergoterapia či biotronika.

Skús Teodora Rosinského, ale ten je ťažký aj pre znalcov.

Inak, je to pravda, je kopec šarlatánov, ale aj takých, že ak niečo osobne také zažiješ alebo máš skúsenosť, tak uveríš.

Sranda je, ze je to povazovane za okultizmus a niektori ludia nato neveria a pritom to vyvracaju, ze hej vyvarujte sa tomu, ono to funguje a pod.

p.d.

Tu som cosi nasiel:
www.davedavies.com
Myslim, ze aj reiki sa tym zaobera. Mne tiez jeden posielal energiu na dialku, ja som bol z toho strasne nervozny. Potom som mu napisal, aby mi nic neposielal, lebo sa citim este horsie ako predtym.

doubledog

podla mna sa to neda naucit, to musis mat "dar" to robit
ale ktovie

trueshit
ja som si ocnou jogou odstranil 1 dioptriu, takze mozem povedat, ze aspon trochu to funguje :)
a to som to riadne flakal