Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mam robit?

Príspevok v téme: Čo mam robit?
Lena122222

Sme spolu kazdy den... vyse troch rokov, Ja ho zboznujem, najradsej by som s nim bola stale... Ale mame mensiu "krizu" (v priebehu jedneho vecera mi priatel povedal ze ma neskutocne lubi a o 3hodiny sa chcel rozchadzat) - preto som to nebrala vazne..ale prekonavame krizu,kazdopadne...Dalo sa to dokopy bolo to ok 2tyzdne opat kazdy den spolu...teraz sa mi priatel urazil za absolutnu banalitu,(sla som na kavu so strykom a on nas videl) je urazeny uz treti den, nereaguje na mna, neodpisuje mi na smsky dava mi obsadene ked mu volam no proste HROZA! Ja to nevydrzim musela som volat uz aj jeho rodicom ze ci je v poriadku,lebo som sa o nho bala, no najradsej by som sla k nemu sadla si a chcela aby bolo vsetko ok, ale on sa so mnou ani nerozprava (ked je urazeny tak ma absolutne ignoruje)...ale ja nemam pocit ze by som sa mu mala za nieco ospraveldnovat ved som nespravila nic zle!! Neviem co mam robit teraz sedim tu ako taka truba placem a pisem to sem ani neviem naco...co mam robit? Volala som mu dal mi zase obsadene aj smsku som mu napisala neodpisal mi, mam to nechat tak a dat tomu cas??

lorinnes

tss ja som mala 15 a 150cm :D až teraz do 20tky som sa natiahla na NEUVERITELNYCH 156cm a uz to asi viac nebude :D
zlatinko...to sa spraví..baby rastu bežne až do 15tky :) ja som nejaka vynimka ale minimalne do tej 15tky určite

Nefrit Dewan

Ale to "rutenie sa" stoji za to :-)

Velmi dobre to poznam...

Poziciam si slova z jednej piesne:

Je mi jedno, čo hovoria ľudia
Rútenie sa stojí za cenu, ktorú platím
Dostávam sa tak vysoko, keď si so mnou
Ale zrútim sa a túžim po tebe, keď odídeš.

Je pravda, že to čo ten chlapec ma je ťažke nájsť. 5 rokov zo svojim priateľom, počas 3 rokoch čo sme boli spolu som mu dala vediet sms aj ked som sla co i len do obchodu na nakup s mamou. Ked dlhsie neprezvanal uz bolo zle. Nepotrebovala som jest, pit. Hlavne ze som bola s nim!

Ked mal zlu naladu tak okamzite som ju mala aj ja. Obaja sme sa pohadali, chyba bola na oboch stranach ale stale som to bola ja co sa ospravedlnovala a co plakala a co sedela v tmavom kute, pozerajuc na dispej mobilneho telefonatu.

Da sa to zvladnut, nemusis to s nim skoncit. Ale uvedomit si ze toto robit nemusis. A musi si to uvedomit aj on.

Trvalo mi to rok a pol aby som sa naucila ze takto to nema byt. Este stale sa snazim, pretoze to stale nieje idealne. Ale uvedomujem si jednu vec, ak maju dvaja ludia raz spolu zit a tvorit rodinu, musia byt partneri a musia si byt rovnocenny. Nas vztah sa zlepsil o 100 percent! Moj partner si ma zacal viac vazit, pretoze ja som si zacala viac vazit samu seba.

Toto je len jedna situacia, ale pridu dalsie. Uvedom si ze on ta tiez musi chciet. Vo vztahu, zdravom vztahu voditka niesu. :-) Partnery si musia doverovat a respektovat sa

ta3

Lena
zavolal Ti, Ty si stastna a myslis, ze je vsetko OK, ale pre mna nezaineresovanu to OK nie je, zamysli sa nad jeho spravanim, lebo to jeho spravanie rozhodne nie je OK, nedaj so sebou manipulovat, maj v sebe trochu hrdosti, bud opatrna, zloz ruzove okuliare zamilovanej, porozmyslaj

o.m.g@azet.

ked spolu travite 24 hod.denne a ste spolu nonstop tak je to normalne ze sa obcas pohadate a mozno aj rozchadzate a zase davate do kopy takze podla mna by ste nemali byt spolu vkuse neviem to je moj nazor ale nemusis s nim suhlasit:-)

task

Nerob proste nič. Keď si všimne že nejavíš záujem príde aj sám (vystraší ho to). Okrem toho, potom môžeš hrať nedobytnú ty a vykonzultovať si veci ktoré ti vadia. Určite by ste toto mali postupnými krokmi odstrániť zo vzťahu, pretože časom ťa prestane baviť hasiť problémy sama.

lilyiankaa

tvoj priateľ sa chová ako totálne decko ..veď ignorovať ťa preto, že si bola so strýkom na káve, tak to je len silná káva!! keby to bol nejaký chalan,no dobre, ešte by sa to dalo brať do úvahy ...lenže, už sa s tebou nebaví pár dní a ty s podstate o ňom nič nevieš .. nechápem, prečo je také ťažké zdvihnúť telefón keď mu voláš alebo odpísať na tvoju sms ... vidno, že asi nemá ani kúska empatie a nevie, že sa môžeš trápiť čo s ním je, čo sa stalo, či mu neičo nie je (aj keď samozrejme, že nie, lebo on je URAZENY) ach jaj ...
inak skôr by som sa na tvojom mieste zaujímala o to, prečo ti jeden večer povedal, že ťa ľúbi a o pár hodín sa s tebou chcel rozísť .. pýtala si sa ho aký na to mal dôvod? len tak z ničoho nič to predsa človeka nemôže napadnúť ..to je dlhodobejší proces a možno práve toto mu teraz vyhovuje v jeho "pláne ignorácie" tvojej osoby ... že už s tebou možno fakt byť necce a toto mu perfektne padlo do rany .. aj keď snáď sa mýlim, ale nikdy nevieš ....
jeho teraz nechaj tak, ak sa neozve sám, aspoň vidíš, že mu za nič nestojíš a svoju mienku si urobíš aj o ňom aj o vašom prípadnom vzťahu ...

fero11111

dingo :D:D:D

a inak moja zlata ty sa preber vzchop bo ked toto cely zivot budes mat pritom pnakovi ta dakujem pekne :D urazit sa bo ides zo strykom na kavu ? sak by som sa pridal :D a pokecal snim sak to uz rodina ne ?:D clovece a ty sa nestrapnuj zapni si fc pokecaj s kamoskami id von prefukaj si hlavu prevetraj oci vlasy setko venuj sa hlavne sebe a ne pnakovi co sa uraza prenic :D a ked sa ma za toto urazit do konca zivota tak ver ze to nebol ten lavy ale ani pravy taze ziadne take volania vypisovacky ani nic podobne ser nanho jak on sere na teba ano ?:)

orol

A co ti chyba teraz sex ked sedis ako truba, sedis, places ?
-vzchop sa dievca
-nevnucuj sa, pretoze tuto tvoju slabost prave on zneuziva
-vyskusaj teraz ty jeho nervy a urob opak
-ked mu nebudes zo tri-päť dni volat ani ho nijak nebudes kontaktovat atd
-garantujem ti, ze prileti za tebou ako vichor

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mam robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk