Čo mam robit?

Príspevok v téme: Čo mam robit?
Lena122222

Sme spolu kazdy den... vyse troch rokov, Ja ho zboznujem, najradsej by som s nim bola stale... Ale mame mensiu "krizu" (v priebehu jedneho vecera mi priatel povedal ze ma neskutocne lubi a o 3hodiny sa chcel rozchadzat) - preto som to nebrala vazne..ale prekonavame krizu,kazdopadne...Dalo sa to dokopy bolo to ok 2tyzdne opat kazdy den spolu...teraz sa mi priatel urazil za absolutnu banalitu,(sla som na kavu so strykom a on nas videl) je urazeny uz treti den, nereaguje na mna, neodpisuje mi na smsky dava mi obsadene ked mu volam no proste HROZA! Ja to nevydrzim musela som volat uz aj jeho rodicom ze ci je v poriadku,lebo som sa o nho bala, no najradsej by som sla k nemu sadla si a chcela aby bolo vsetko ok, ale on sa so mnou ani nerozprava (ked je urazeny tak ma absolutne ignoruje)...ale ja nemam pocit ze by som sa mu mala za nieco ospraveldnovat ved som nespravila nic zle!! Neviem co mam robit teraz sedim tu ako taka truba placem a pisem to sem ani neviem naco...co mam robit? Volala som mu dal mi zase obsadene aj smsku som mu napisala neodpisal mi, mam to nechat tak a dat tomu cas??

TinaM

Ak si neurobila nic zle (co kava so strykom urcite nie je), tak ho nekontaktuj. A este ja by som sa na tvojom mieste poriadne na*rala, ze on ma tu drzost sa urazit. Nevnucuj sa mu, je to ponizujuce, totalne.