Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mladý milenec, čo robiť?

Príspevok v téme: Mladý milenec, čo robiť?
matka457

Ahojte, mam taku otazku? Je to normalne podla vas mam milenca ktory ma 21 a ja 30... je strasne zlaty rozumieme si skvely, a v sexe je najlepsi akeho som mala, v tom si rozumieme velmi dobre. A robime veci ktore on nikdy nerobil pri inej ani ja pri inemu... proste tie veci idu tak prirodzene v sexualnej obasti... a najradsejby sme sa milovali kazdy den, proste strasne nam to spolu chuti. Len problem je v tom ze on ma priatelku ja nemam nikoho...
Ale my sme si aj lasku vyznali cize nieje to o sexe len medzi nami ale aj sme sa do seba zalubili. Ale vztah s takym mladym?

adr1a.

Vsak je to tema z r.2013 tak co riesite :D a ten vekovy rozdiel nie je este najvacsi)) poznam aj vacsie ale tam ide o vztah nielen o sex ako tu.

matka457

No prave som zistila ze moj mlady na mna dost ziarli... nemoze sa nikto co i len dotknut... ale ja na tu jeho ziarlit nemozem ani nahodou, ze vraj on s nou nic nerobi... ze ja tomu chapem uplne inak ako to je... a ja ze a ako to je... ? Takze ona nie s nou nespava...

Sisi092

Paneboše máš 30 a máš skveleho mladého milenca.. užasne čo viac chceš, nemáš sa načo sťažovať.. vášnivy vzťah je sto krát lepší ako nudný stabilný vztah s nejakým 36 ročným,., kým to trvá uživaj si to, ked to prejde budeš to mať ako krásnu spomienku :)UžIVAJ SI MLADé TELO, JEHO VášEň, vôňu, milovanie, bozky, maznanie... nerieš čo sa má a čo nie. užíívaj si ten moment ... a z jeho strany neviem ako to je.. bud ta miluje, alebo je to skvelý mladý manipulátor, alebo si preňho len cesta k super sexu a tu druhú miluje...

Sonjaa

ešte niečo.
Vieš, život nie je iba o slovách (aj keď majú veľkú moc) ale predovšetkým o SKUTKOCH...
Ak ti rozpráva veci, čo sa ti páčia a dobre počúvajú - je to síce príjemné, ale ty sa snaž vyhodnocovať FAKTY, či po medových slovách prídu aj reálne skutky...
Ale vekový rozdiel hrá jednoznačne v tvoj neprospech, hoci mi vôbec neprekáža, ak je žena staršia od muža, ale za iných podmienok (vo vyššom veku oboch partnerov.... napr. po zlyhaní pôvodných manželstviev a pod.)

Hakiram

matka457
Dnes 00:22

podľa tvojho posledného príspevku a najmä posledných slov v ňom je jasné, že si sa už namotala (a ktorá normálna baba by sa nie?), takže máš PROBLÉM... vlastne ešte možno ani nie, ako ho budeš mať..... A čím viac rokov budeš mať, tým pre teba horšie ... SORRY

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mladý milenec, čo robiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk