Bacullka... vztah

doubledog

S. Wiliams je hlavne vyrazne svalnata.

to je zas ina kategoria, o nej by asi nikto nepovedal, ze je tucna.

kazdopadne, zeny to maju tazke v tom, ze prirodzene lahko priberaju, ale muzi preferuju skor stihlost.
takze su to skor take protiklady.

Agnes998

Zrovna som citala clanok, zevraj existuje isty gen, vdaka ktoremu su zeny tucne a vraj ho ma kazda tretia zena. Pride mi to ako dobre hlupa vyhovorka. V skutocnosti je len velmi velmi malo zien, ktore aj po 30-tke mozu skutocne jest cokolvek, prepchavat sa nezdravymi jedlami a cokoladou, nesportovat a su stale stihle az vychudnute. Vacsina tiez pre to, aby boli stihle musi nieco robit, a to hlavne neprezierat sa, stravovat sa zdravo a aspon trocha sa hybat. Ja kebyze zerem vsetko, na co mam chut, tiez nevypadam tak, ako vypadam. Hoci ja nie som zrovna stihla, mam konfekcnu velkost 40, BMI 21 ale kebyze sa napchavam, je to este horsie. Vsak som aj pribrala na viac nez 68 kilo, vtedy som sa spamatala, zacala som so sebou nieco robit a schudla som na 63 a zatial si to drzim. Niektore zeny sa ale nijak nesnazia, napchavaju sa a to aj vecer a potom nech sa nedivia, ze vaha ide furt hore. A potom sa vyhovaraju na nejaky gen alebo ze to zdedili po rodicoch a ony chudatka za to vobec nemozu.

flegma

doubledog - aky eufemizmus? ak ma zena vacsie proporcie ako je standard, nemusi byt hned tucna
je Serena Williams snad tucna?

doubledog

nic take ako baculka neexistuje, to je len zennsky eufemizmus pre tucnu zenu.

lamentovat nad tym mozes, ale faktom je, ze muzi maju vacsinou radsej stihle zeny. a to sa asi tak rychlo nezmeni.

chalice

Rada by som vedela odkial si nabrala takuto informaciu.

Ovca ty toho asi vela nevies o genetike. To, ze tvoja zena je pribrata a sestra nie, neznamena, ze nefunguju geny. Geny decko zdedi bud po otcovi alebo matke. Niekedy sa prebojuju geny z prarodicov stara mama a stary otec. Surodenci nemusia byt rovnaki pokial niesu dvojicky. Jeden surodenec moze byt stihly, druhy obezny, jeden vyssi a druhy nizsi. Troska postuduj az potom pis.

Filipova

0vecka, ked niekto vytvori temu, že ju trapi, ze baculku muzi nechcu na vztah, z toho dost jasne vyplyva, ze dotycna asi nebude typ, ktora len nejak etapovo pribrala... a berie to len ako docasny stav..

Pre mna ked sa niekto nazyva baculkou, tak zvycajne su to zeny, ktore maju nadvahu dlhodobo, niektore nemaju ani v plane to zmenit, takze stale povazujem svoj prispevok k veci ;)

Ano, zvycajne to vidiet aj na ostatnej rodine... (Ano, aj tu mozu byt vynimky, ze jeden clen rodiny je celozivotne tucny a zvysok rodiny su stihli, hovorime vsak vseobecne, nie o vynimkach) :-)

Blondula

Lulita....a zabudla si spomenut,ze na vyretusovanej fotke je kazda zena krasna !! :D ako aj tod co boli pridane :D

Cindy35

no praveze Bravisko mi vzdy hovoril ze aku super kocku mal 70 kilovu bez gramu, ze kazdy jej prsnik mal 2 kila.
ale jeho mamka je taka tucnejsia, tak ma asi oidipovsky komplex alebo co. a tiez jeho reci treba brat s rezervou, lebo on kazdu svoju byvalu predo mnou vychvaloval aka je krasavica - az do chvile kym som ju nevidela nazivo alebo na fotke - obycajne zenske

Lulita

a inak je strasne malo baculiek s pevnym telom, vacsia je rozkysnutych, ked by chlapi prijali tak asi tie pevnejsie, aj ked to velmi k sebe nejde nadvaha a pevnost tela