Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba epilepsie

Príspevok v téme: Liečba epilepsie
Ems

Ahoj, moja veľmi dobrá kamarátka ma epileptické záchvaty.. Je na liekoch a epileptické záchvaty(epilepsia) jej začala v 14-tich rokoch,teraz má 19-násť.. Záchvaty má približne každé 2 mesiace.Vzdala sa športu a teraz veľmi priberá,chce športovať ale skoro stále sa jej kruti hlava,každý sa jej vysmieva a už nedokáže ani žiť,skoro každá jej kamarátka sa za ňu hambí a spolužiaci sa jej posmievaju.lieky berie o 8:00 a o 20.00 ,raz večer zabudla zobrať lieky a záchvat dostala o 20:30.Skúšala už kňaza a nič.Prečo to píšem ja? pretože ona nemôže chodiť na PC,mobil,TV.. Pretože na ňu pôsobia nejaké vlny a to ešte viac pôsobí ep. záchvaty. Nemožem sa pozerať ako je stále smutná,každý sa jej smeje a chcem jej pomôcť.Za rady a skúsenosti vopred ďakujem ;)

going

Máte pravdu. Elektromagnetické vlny produkované pristrojmi ako mobil, TV, PC vysoko škodia chorobám mozgu a narúšaju jej biologický magnet.
Liečim epilepsiu a iné choroby mozgu v dosť krátkom čase. Liečil som aj športovca čo po liečbe epi.opäť bežal maratón priebeh liečby je na mojom webe..Doteraz sa podarilo zbavil záchvatov každého a odstrániť aj zlý psychycký stav klientov . Pre veľký záujem o moju jedinečnú liečbu som si zriadil webovú stránku: www.going.sk kde mám opísané niektoré prípady.

Posledný najťažší vyliečený prípad epilepsie som dnes poslal správcovi môjho webu na verejnú publikáciu, mal by sa tento týždeň objaviť na mojej stránke. Posielam vám ho:

DMO, EPILEPSIA, MENTÁLNA RETARDÁCIA ROK NARODENIA 2001
Vek:15 rokov, hmotnosť:12,5kg , výška:117cm..
V mesiaci december 2016 som bol oslovený matkou s požiadavkou liečiť jej syna bez ohľadu na to, aký bude dosiahnutý liečivý efekt.
P... mal v roku 2001 komplikovaný pôrod a po narodení ho museli oživovať a následne
s opuchom mozgu previezť na jednotku intenzívnej starostlivosti.
Ako päťmesačný podstúpil na neurológii hormonálnu liečbu kde opäť pre opätovný opuch mozgu museli lekári liečbu zastaviť. P... mal po narodení hmotnosť a výšku v morme. Neskôr s ním sedem rokov cvičili Vojtovu metódu.
Spočiatku som váhal so začatím liečby lebo do vtedy som liečil klientov s normálnymi parametrami hmotnosti a výšky. P... mal 15 rokov, váhu: 12,5 kg a výšku 117cm a posledné dva roky nerástol a nepriberal a dva krát za prvý polrok života mal opuch mozgu. Od narodenia je P... ležiaci, vie sa smiať, počuje ale nerozpráva, kričať vie a má slabú motoriku jazyka. Mával veľké epileptické záchvaty v niektorom období 10 krát za hodinu a niekedy sa veľké záchvaty neprejavili aj dva týždne. Mával ešte aj menšie epileptické záchvaty iného typu, ktoré sa prejavovali vo forme malých zášklbov na rôznych častiach tela.
S liečbou som začal dňa 18.12.2016. Na návšteve u P...som ho videl ležať bez pohybov rúk a nôh a dokázal pohnúť hlavou do strán, vnímal ma očami a počúval rozprávku.
Po 5-tich týždňoch od začiatku liečby som telefonoval s matkou a povedala, že jej synovi sa zaplnili priehlbiny na spánkovej časti hlavičky. Povedal som jej, že to nie je telesný tuk ale že aplikovanou liečbou pominulo svalové a šľachové napätie na celom tele, ktoré sa dalo pozorovať aj na jeho tvári. P... sa počas liečby po 5-tich týždňoch skokom zlepšila celková nervová cirkulácia a preto aj celkový zdravotný stav, ktorý potvrdil aj homeopat, meraniami dráh a bodov na povrchu jeho tela. Pri mojej návšteve P... po 6-tich týždňoch od začiatku liečby, presne dňa 04.02.2017 som tiež ako jeho matka na jeho tvári pozoroval pominutie svalového napätia, ako by to bol od mojej poslednej návštevy iný človek a v liečbe som pokračoval. Ďalšiu kontrolu som urobil po mesiaci, dňa 05.03.2017. P... ležal a už nekoordinovane hýbal nohami a rukami ako malé dieťa lebo pred aplikovaním mojej liečby, následkom komplikovaného pôrodu s opuchom mozgu sa niektoré činnosti mozgu do začiatku aplikácie liečby rozvinuli minimálne alebo vôbec nerozvinuli.
U P...bol pozorovaný posledný veľký záchvat dňa 10.marca 2017 !
S ohľadom na zložitý a východiskový zdravotný stav P... na začiatku liečby sa po 4-roch mesiacoch podarilo P... zbaviť silných prejavov epileptických záchvatov, odstrániť tuhnutie šliach a svalov na celom tele generované mozgom a týmto ho zbaviť aj obáv, vlastných pochybností a stabilizovať jeho zdravie a životné funkcie. P.... sa aj po 15-tich rokoch od narodenia dostal do dobrého východiskového stavu pre ďalšie mentálne a motorické napredovanie, ktoré bude potrebné pre jeho následný fyzický rast .

www.going.sk

Gima

Zázvorový odvar s medom. Vylúčiť potraviny ktoré dráždia nervovú sústavu ako čokoláda, kofola, malinovky,cukor, koreniste jedlá. Mne pomáhalo v detstve kupanie v bazéne, termálne kupalisko Veľký Meder, počúvanie príjemných melodií, hipoterapia - liečba konmi. Skúste mu požičať niekde chodulku alebo odrážadlo a s vašou pomocou by mohlo skúšať nové veci.
Možno by ste mohli vyskúšať aj kryoterapiu alebo len ladove zábaly, opak parafínu. Mne chlad uvolnoval lavu spasticku ruku.

going

DMO, EPILEPSIA, MENTÁLNA RETARDÁCIA ROK NARODENIA 2001,
v roku 2016 pred začatím liečby vek:15rokov, hmotnosť:12,5kg, výška:117cm.
www.going.sk
P... mal komplikovaný pôrod a po narodení ho museli oživovať a následne s opuchom mozgu previezť na IS-ku.
Ako päťmesačný absolvoval na neurológii hormonálnu liečbu kde opäť pre opätovný opuch mozgu museli lekári liečbu zastaviť. P... pri pôrode mal hmotnosť a výšku v morme. Sedem rokov cvičili Vojtovu metódu.
Telefonicky som bol oslovený matkou v mesiaci december 2016 o liečbu jej syna.
Spočiatku som váhal so začatím liečby lebo som liečil iba ľudí s parametrami hmotnosti a výšky v nome. P... mal 15 rokov, váhu: 12,5 kg a výšku 117cm a dva posledné roky nerástol a nepriberal a dva krát za prvý polrok života mal opuch mozgu. Od narodenia je ležiaci, vie sa smiať, počuje, prijíma potravu ale nerozpráva, kričať vie. Mával veľké epileptické záchvaty v niektorom období 10 krát za hodinu a niekedy dva týždne boli bez prejavov veľkých záchvatov. Mával ešte aj menšie epileptické záchvaty iného typu ktoré sa prejavovali vo forme malých zášklbov na rôznych častiach tela.
S liečbou som začal dňa 18.12.2016. Pri návšteve P...som videl ako ležal na posteli bez pohybov rúk a nôh a dokázal pohnúť hlavou do strán, vnímal ma očami a počúval rozprávku. Po 5-tich týždňoch od začiatku liečby som telefonoval s matkou a povedala, že jej synovi sa zaplnili priehlbiny na spánkovej časti hlavičky. Povedal som jej, že to nie je telesný tuk a že liečbou pominulo svalové napätie, ktoré sa prejavilo uvoľnením svalového napätia a toto bolo viditeľné aj na tvári . P... sa počas liečby po 5-tich týždňoch skokom zlepšila celková nervová cirkulácia a teda aj celkový zdravotný stav, ktorý potvrdil aj homeopat meraniami dráh a bodov. Pri mojej návšteve dňa 04.02.2017, konkrétne po 6-tich týždňoch od začiatku liečby som si tiež ako jeho matka na tvári P... všimol ako by to bol iný človek a v liečbe som pokračoval. Ďalšiu kontrolu som urobil po ďalšom mesiaci, dňa 05.03.2017. P... ležal na posteli a už hýbal nekoordinovane nohami a rukami ako malé dieťa lebo pred aplikovaním mojej liečby následkom komplikovaného pôrodu a opuchom mozgu sa niektoré činnosti do začiatku aplikácie liečby vôbec nerozvinuli. U P...evidovali posledný veľký záchvat dňa 10. marca 2017 !
S ohľadom na zložitý a východiskový zdravotný stav P... na začiatku liečby sa po 4-roch mesiacoh podarilo P... zbaviť silných prejavov epileptických záchvatov a týmto ho zbaviť aj obáv, vlastných pochybností a stabilizovať jeho zdravie a životné funkcie a dostať P.... do dobrého východiskového stavu pre ďalšie mentálne a motorické napredovanie ktoré bude potrebné pre jeho následný fyzický rast .
www.going.sk

irena g

Moze skusit liecbu u Dr. Albertovej v BA, pit rozne bylinkove caje na zapaly, pozriet rady RNG na jeho strankach.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečba epilepsie - Fórum - ZDRAVIE.sk