Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť zuba?

Príspevok v téme: Bolesť zuba?
Miand12

Včera som sa zobudil s divným pocitom v puse, nič vážne, no potom som išiel jesť a na hryz ma bolela hore na ľavo trojka a na pravo štvorka. Tá trojka ma na silné potlačenie prstom bolela.

Dnes ma na zhryz ani jeden zub nebolí, no na potlačenie prstom ma ešte bolí ta trojka, a neviem či ma bolí ten zub aj normalne keď nič nerobím, alebo nie, pretože keď na to nemyslím tak nič, ale ked na to myslím tak citim ako kebyže mi ide bolesť k uchu aj k oku, ale nie je to niečo čo by sa nedalo vydržať, možno ako kebyže šparatkom sa vrtam pri zube. Tu malú bolesť citim teraz aj dole, no neviem či si to len nenamýšlam.

No chcem doplniť že nejaký ten tretí týždeň už nosím strojček na horných zuboch, nemôže to byť tým? Nechcem sa zbytočne strašiť a myslet na to, zajtra idem na na kontrolu toho strojčeka jednej zubarke, mal by som jej o tom povedat, či mal by som ísť k mojej normalnej zubarke, či môže to ustúpiť? No hlavná otazka je, že dá sa tam vlastne dostať potom do tej trojky kebyže mám isť k zubárke kedže mám ten strojček?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.