Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvykrat

Príspevok v téme: Prvykrat
ksjdjadknskj

nikdy som nebola zalubena, nikdy som v 15 ci 16 rokoch nemala chlapca bola som dost nesmela a hambliva, spoznala som pred vyse mesiacom nase pohlady sa stretli a mne sa podlomili kolena.. kazdy den som si ho predstavovala v hlave kazdu sekundu bol v mojich myslienkach len on zaspavala som a zobudzala s jeho fotkou nikoho som nevnimala zila som len pre nho a prvykrat som bola stastna,.ale teraz niesom stastna nechcem sa opit ani hodit sa pod vlak slzy mi stekaju same po tvari neda sa udrzat ten zial ktory v sebe mam nemozem sa nikomu vyrozpravat kazdy ma varoval je starsi rozvedeny s deckom moze mat tu na ktoru ukaze nikoho som nepocuvala pocuvala som len jeho bola som zaslepena a nikdy mi neprislo na um ze sa to stane ze sa 20 rocna hlupana zalubi do 37 rocneho a da mu to najcennejsie co ma, on ju odkopne ju ako handru boli ma to velmi strasne a neviem sa spamatat z toho ja tomu ani neverim je to len docasne mozno sa ozve sa a ja mu odpustim chcem ho spat, prepacte pekny vecer

vnedelisenel

ta co si si myslela? :D
ze 37r chce 20r na co? :D
ach :D
keby vy zeny mate rozum, ovladnete svet, nastastie ho nemate, ta to je dobre..

panika

a tiez neries, ze bol v Tvojej hlave, Vsetky sa vieme zalubit tak, ze sme slepe a vidime len objekt nasej tuzby..az to preboli, bude Tvojou krasnou spomienkou

panika

tak po prve..nie Ty si hlupana, ale on je zasrany chrapun...ak sa nemas kde vykricat a vyplat, kludne to urob tu..kric, plac, nadavaj...tu ta ludia pochopia..ale neobvinuj sa.NIKDY...Ty si este dieta, on je dospewly a vedel, co robi...teraz neries, preco to urobil..teraz ries, ako najst silu vstat a byt silnou. DOKAZES TO

tamara11111

presne tak a nie je to jediny volny chlap su desiatkz lepsich .....hlavne sa na neho vykasli a urcite ti nestoji za to aby si sa prenho trapila

Cindy35

no riadny kokos to je teda, ale co narobis, zivot ide dalej.. blba skusenost, ale aj lekcia pre Teba, aspon uz nebudes naivna.
vyuzil Tvoju hlupost, pouc sa do buducnosti, zivot mas pred sebou

sante.

A popritom najpodstatnejšia časť, ktorú si tu napísala je "kazdy den som si ho predstavovala v hlave kazdu sekundu bol v mojich myslienkach len on zaspavala som a zobudzala s jeho fotkou", pretože ty si si to celé vytvorila v hlave, keby si svoje myšlienky aspoň trochu ovládala, nemusela by si večer plakať do vankúša..naah nabudúce budeš o čosi múdrejšia...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvykrat - Fórum - ZDRAVIE.sk