Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..

Príspevok v téme: Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..
misik250

Ahojte, stala sa mi taka vec ktora ma velmi vylakala. Ide o tom ze som sa zacala stretavat s jednym chalanom, nic medzi nieje len tak sme sa kamaratili dal mi najavo ze by chcel aj viac a ja ze nechcem to uponahlat. Ma trosku viac penazi a lepsie auto, teraz si postavil dom a zacal si ho zariadovat... a ja kedze sa venujem interierovemu dizajnu tak mu s tym dost pomaham, chodim s nim po obchodoch a tak na dom a hore dole co vsetko ma kupit...
Problem je v tom ze naposledy jak sme sli pozriet na dom tak mi zacal rozpravat o tom ze ako je to v biznise tazke v dnesnej dobe aky su niektory ludia svine a pod. potom sa mi priznal ze ma pistol... vraj iba na svoju obranu. Nosi ho v aute, velmi som sa vylakala. Ale viem ze to nieje ziadny psychopat ani nic pod. praveze sa mi zdal ako taky slusny chlapec, nema agresivne spravanie ani nic podobne. Co mam robit zrozne som sa zlakla. Co mam robit?

orol

Ozaj a preco sa chvalis, ze mas zbran, ked sa ta nikto na nic nepytal ??

Uz si presne taka, ako ten 31 rocny co sa tiez len chvalil ukazanim zbrane :-o)))

MultiLevel

Orol...zrejme sme sa nepochopili. Prepnut moze HOC komu, hoc kedy a je jedno, ci ten clovek ma zbran alebo nie, to s tym absolutne nema nic spolocne :) Ja len hovorim o tom, ze psychotesty absolutne neurcia, ci je clovek schopny zabijat, ak mu prepne, a ci je sposobily drzat zbran. Mozno este existuju aj poctivi psychologovia, ja som napriklad na takeho narazila. Ale mnohi ludia prejdu tymi testami vlastne bez testov...daju nejake ecka na stol a maju absolvovany psychotest :)

orol

MultiLevel- chces povedat, ze tebe nemoze prepnut??

vsak je predsa dokazane, ze vela trestnych cinov so zbranou

urobili prave ludia so zbrojnym preukazom

mas pravdu ze nemam zbrojny a zbran z dovodov prveho odstavca

ale ty ho mas tak sa musim mat pred tebou na pozore, co ak nahodou...-o)))

MultiLevel

Prosim ludia, ak niekto vlastni zbran, neznamena to automaticky, ze je mafian :D V tom pripade som mafianka aj ja....
Rozdiel je najma v tom, ako sa majitel zbrane sprava. Ak tento chlapec zadrel, ze ju ma na ochranu, nemal ju v ziadnom pripade ukazovat dakej niekolko mesacnej znamosti. To sa nerobi. Ja som niekolko rokov cakala, kym som sa s tym priznala svojmu nastavajucemu, pretoze to nie je vec, ktoru si bezne ludia ukazuju, chvalia sa nou. Ak to niekto tak robi, zbran mu do paprce nepatri...
Orol pise, ze tento "mafian" musel prejst psychotestmi. Orol si asi nikdy zbrojak nerobil, tak ozrejmim ako to funguje. Samotne skusky su dost narocne, treba sa naucit veeeela veci a policajti su dost narocni (najma pri zenach), ale psychotesty urobi aj cvicena opica. Staci zaplatit ujovi psychologovi a mas to vo vacku. Takze by som psychotesty v tomto pripade ako priklad, ze je "mafian" svojpravny, neuvadzala....Tu ide o to, akym sposobom s touto vecou naraba a tento sposob je dost nebezpecny.
Keby som bola na mieste zakladatelky temy, vsimala by som si okrem pistole ine varovne signaly, ktore tu opisovala a ktore davaju najavo, ze chlapec nie je celkom OK

lilyiankaa

orol 10:35 posledný odstavec ..jasné, dievčina to všetko vyblaboce, on sa bude poznať aj s nimi, veď kontakty na fízlov sú základ a potom aj uvidí ako sa to dá použiť ....
tiež nechápem prečo si zmenil názor ...

Maoam

necitala som prispevky podo mnou - len tolko: keby mi prisiel do cesty takto mlady muz s takymto majetkom + zbranou, tak by som od neho dala ruky prec okamzite, aj keby mal na ucte miliony

proste tam okamzite blika alarm

ta3

Orol
akosi skoro a radikalne si zmenil nazor, ked som Misika varovala, ze moze ist o mafiana, toto si mi napisal:
ta3, ved ju tolko nestras, to potom kazdy podnikatel v SR, kto ma dom, majetok a zbran je podla teba mafian?

hm?

orol

No a ak je ozaj nejaky gauner, co podla tvojho opisu aj moze byt

-tak sa este aj kvoli nemu mozes dostat do basy

-a takto si pokazit zivot ti ozaj nestoji za to

orol

Inak nehodnot niekoho len podla toho, ze vyzera normalne.

-kopu vrahov a kdejakych podliakov sa schovava za masku normalnosti,slusnosti,pocestnosti a tak POZOR NA TO !!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašne som sa zľakla, vyzera normalne.. - Fórum - ZDRAVIE.sk