Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..

Príspevok v téme: Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..
misik250

Ahojte, stala sa mi taka vec ktora ma velmi vylakala. Ide o tom ze som sa zacala stretavat s jednym chalanom, nic medzi nieje len tak sme sa kamaratili dal mi najavo ze by chcel aj viac a ja ze nechcem to uponahlat. Ma trosku viac penazi a lepsie auto, teraz si postavil dom a zacal si ho zariadovat... a ja kedze sa venujem interierovemu dizajnu tak mu s tym dost pomaham, chodim s nim po obchodoch a tak na dom a hore dole co vsetko ma kupit...
Problem je v tom ze naposledy jak sme sli pozriet na dom tak mi zacal rozpravat o tom ze ako je to v biznise tazke v dnesnej dobe aky su niektory ludia svine a pod. potom sa mi priznal ze ma pistol... vraj iba na svoju obranu. Nosi ho v aute, velmi som sa vylakala. Ale viem ze to nieje ziadny psychopat ani nic pod. praveze sa mi zdal ako taky slusny chlapec, nema agresivne spravanie ani nic podobne. Co mam robit zrozne som sa zlakla. Co mam robit?

orol

Misik u teba vidim, ze ti nema vyznam radit normalne a objektivne z dovodov, ze sa k predoslym radam stavas absolutne nevsimavo a lahostajne, co dokazujes aj tvojim poslednym prispevkom. A preto taketo rady.

-ano, pistol ti „ukazal“ pravdepodobne preto, aby ti do buducnosti dal najavo, ze ak daco ta moze aj zastrelit

-ak by si nechcela s nim napr. sexovat, je schopny prinutit ta pistolou

-ak budete spolu hrozi ti obrovske nebezpecenstvo aj z dovodov, ze pri vyrovnanavani uctov medzi mafianmi vznikne prestrelka a teba mozu nahodne zastrelit

-ked sa s nim budes stretavat ci zit, tiez ta mozu uniest a a pripadne aj mucit a ziadat vykupne

Preto to chod vsetko nahlasit na policiu a udaj tam vsetko, ako ti ukazal pistol, ako ta vystrasil, aku ujmu si utrpela, aky ma majetok, odkial na to zobral, v akej je mafii atd atd. No a tymto si zaroven splnis aj obciansku povinost cestnej zeny tohto statu.

Patrik4321

"A som mu povedala ze ved ti niekto nevyplati prachy tak na sud nie.... a on ze cosi uz davno takto podnikatelia nefunguju, jednoducho ze sa postrasia.."

Podla mna to ma uz dost blizko k mafianskym praktikam a reagoval by som podobne ako ty. Ze "postrasia sa"? Tym, ze im ukazem zbran a poviem - ze ak nezaplatia, tak ju pouzijem? A co ak ta druha strana ma taktiez zbran a takehoto "postrasenia" sa nezlakne? Ako to potom dotycny viac vystupnuje, ked "postrasenie" nezaberie?

Ked idem do obchodu, tiez na mna teta predavacka nevytiahne pistol, aby som jej zaplatil za chlieb. (mozno trosku extremny priklad, vzhladom k druhu podnikania, ale nieco do seba to mozno ma).

ta3

31 rocny a uz takto financne a materialne zabezbeceny?, to nemozu byt peniaze zarobene cistym sposobom, uprimne sa takymto ludom cudujem a lutujem ich, ziju sice v blahobyte, ale v neustalom strese, pretoze sa boja o svoje zivoty, o com taky zivot je? Svoje pokojne noci by som nevymenila za ziadne vily a drahe auta a Ty Misik, ked chces nazivat v pokoji a laske, ruky prec od neho.

misik250

Je to mlady chalan ma 31r., ale ja viem ze ju ma na svoju obranu ako to povedal, len preco mi ju ukazal... a to ze ho este tak dobre nepoznam, co ja viem ci mu kedy alebo co neprepne v hlave... a to je aky zivot, ze mam svoj majetok a seba chranit pistolou....? Ja chcem kludny zivot a me zivot v strachu, radsej skromnejsie.... ale v laske a klude pri normalnom chlapovi.

sante.

Pôsobivé. Veď ti jasne vysvetlil, že ju má údajne na svoju obranu. nechcel sa ňou chváliť, samozrejme. Kým nevytiahol kalashnikov a neukázal ti svoj pivničný pašovaný tovar, kľudne spi.

mop 09

Nerob paniku, aj môj otec má zbraň, pištole aj pušky. A kamoš tiež nosí na obranu zbraň. To sú také tipy ľudí.

ta3

Orol
ja sa vyjadrujem jasne a v mojom pocitaci pri mojom prispevku ktory spominam je cas 12:02, no zijeme kazdy na opacnej strane zemegule, takze casy v mojom a Tvojhom pocitaci nemusia sediet, medzi nasimi krajinami je 8 hod casovy posun

orol

ta3- to si len ty myslis, ze sa vyjadrujes dost jasne

-co si ja ale nemyslim

-uz aj z dovodov

-ze ma odkazujes na tvoj prispevok o 12:10

-ale taky bohuzial ani neexistuje

ta3

Orol
myslim, ze sa vyjadrujem dost jasne, nuz ale dobre, zaostri teda svoj orli zrak este raz na moj prispevok o 12:10, na ktory si Ty reagoval takto: ta3, ved ju tolko nestras, to potom kazdy podnikatel v SR, kto ma dom, majetok a zbran je podla teba mafian ?

Misik
nemusi to byt iba mafian, ale to kludne moze byt aj drogovy diler, ale to je prast ako uhod a moze to byt aj normalny ale dost obmedzeny clovek, ale ja by som to neriskovala