Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..

Príspevok v téme: Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..
misik250

Ahojte, stala sa mi taka vec ktora ma velmi vylakala. Ide o tom ze som sa zacala stretavat s jednym chalanom, nic medzi nieje len tak sme sa kamaratili dal mi najavo ze by chcel aj viac a ja ze nechcem to uponahlat. Ma trosku viac penazi a lepsie auto, teraz si postavil dom a zacal si ho zariadovat... a ja kedze sa venujem interierovemu dizajnu tak mu s tym dost pomaham, chodim s nim po obchodoch a tak na dom a hore dole co vsetko ma kupit...
Problem je v tom ze naposledy jak sme sli pozriet na dom tak mi zacal rozpravat o tom ze ako je to v biznise tazke v dnesnej dobe aky su niektory ludia svine a pod. potom sa mi priznal ze ma pistol... vraj iba na svoju obranu. Nosi ho v aute, velmi som sa vylakala. Ale viem ze to nieje ziadny psychopat ani nic pod. praveze sa mi zdal ako taky slusny chlapec, nema agresivne spravanie ani nic podobne. Co mam robit zrozne som sa zlakla. Co mam robit?

ebi777777

orol
keď chlap si myslí, že takto dostane múdru inteligentnú ženu???
na toto naletia nejaké hlúpučké húsky :DD no nehnevaj sa, :D
nechápem mužskú logiku, kto mi to vysvetlí??? :D

orol

Zrejme kazdy chlap najma na zaciatku vztahu sa snazi uputat

-rychlou jazdou

-alebo ze ma pistol

P.s- tu pistol ma podla mna na 1000% legalne, inak by ti ju neukazoval !!!

-je to len bezne chvalenie u muzov s cielom uputat na seba, co dokazem

ebi777777

samozrejme, nie všetci podnikatelia s veľkými autami sú mafiáni, len vedia ako využiť diery v zákonoch,, samozrejme "trošku" nelegality nemôže chýbať :DDDD inak by nemali veľké autá a veľké domy :D !!!

renushik

moj exo mal zbraň, ale legálne, ziadny mafos, tak ale aj ked mi povedal, ze ma zbran, vobec by ma nenapadlo, ze sa ho mam bat alebo co :D ale tak jeho by ste sa nebali, mily, sympaticky typ, ani by ste nepovedali, ze take daco drzi :D

ebi777777

mňa len to zarazilo, že on ti tú pištoľ ukázal,
áno, "bežný" ľudia už v dnešnej dobe majú zbrane, samozrejme so zbrojným preukazom....
ale ak je taký "bežný" človek, prečo tú zbraň vyťahoval pred tebou? pred osobou, ktorú pozná zopár mesiacov
príde mi to ako obzvlášť čudné a evokuje u mňa pofiderného týpka, ktorý si zarába peniaze nekalými praktikami, a ktorý sa rád ukazuje, že koľko toho má

POZOR: vopred upozorňujem užívateľov, ktorý sa do mňa chcú pustiť:

JE TO MOJ OSOBNÝ NÁZOR, A MOJ SUBJEKTIVNY OBRAZ, KT. SOM SI UTVORILA Z VYŠŠIE NAPÍSANÉHO TEXTU!!!!
:)))

ta3

Misik
bojis sa opravnene, nie si ziadna hysterka, v Tvojom popise toho chlapca a situacie je dost vela veci, ktore signalizuju dost velke riziko, vela penazi, drahe auto, novy dom, zbran, vsetky tieto veci sa zvycajne spajaju s mafianmi, ja na Tvojom mieste by som nic neriskovala, chlapcov predsa je na svete dost pri ktorych nemusis byt vystrasena, ja by som isla od neho radsej prec kym je cas, lebo ak sa s mafianom zapleties, casto potom uz cuvnut nejde, riziko je tu privelke a naco riskovat ked nemusis, ak s nim zostanes, budes casto v strachu ci nahodou tu zbran nepouzije, tym nemyslim proti Tebe, ale proti niekomu inemu, ci sa vrati do svojho krasneho domu zivy a zdravy a tak podobne, keby si sa s tymto zdoverila svojim rodicom, radili by Ti presne to iste co ja

NinaM

V prvom rade to je TÁ PIŠTOĽ, nie ten ;). Asi ťa chcel len nejako zaujať a ukázať ti že je tvrdý chlap. Pištoľ nosí pri sebe veľa ľudí. A k tej rýchlosti.. nerob z toho vedu išlo len o srandu.

orol

POkial ma zbrojny preukaz

-tak sa musel automaticky podrobit psychologickemu vysetreniu, testom atd

-a vysetreniu u lekara

-a podrobit sa skuskam na policii

-tak si ho drz

POkial nema zbrojny reukaz

-tak padaj od neho cim skor prec !!!!!!