Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..

Príspevok v téme: Strašne som sa zľakla, vyzera normalne..
misik250

Ahojte, stala sa mi taka vec ktora ma velmi vylakala. Ide o tom ze som sa zacala stretavat s jednym chalanom, nic medzi nieje len tak sme sa kamaratili dal mi najavo ze by chcel aj viac a ja ze nechcem to uponahlat. Ma trosku viac penazi a lepsie auto, teraz si postavil dom a zacal si ho zariadovat... a ja kedze sa venujem interierovemu dizajnu tak mu s tym dost pomaham, chodim s nim po obchodoch a tak na dom a hore dole co vsetko ma kupit...
Problem je v tom ze naposledy jak sme sli pozriet na dom tak mi zacal rozpravat o tom ze ako je to v biznise tazke v dnesnej dobe aky su niektory ludia svine a pod. potom sa mi priznal ze ma pistol... vraj iba na svoju obranu. Nosi ho v aute, velmi som sa vylakala. Ale viem ze to nieje ziadny psychopat ani nic pod. praveze sa mi zdal ako taky slusny chlapec, nema agresivne spravanie ani nic podobne. Co mam robit zrozne som sa zlakla. Co mam robit?

poPotvorka

no mna by zaujimalo ,kolke by do takeho fara sadli ,kebyze im nejaky fesny frajer zastane ?
mne nevadi super auto ani stary šrot, nepozeram na auto to nema charakter

M8cr6

neni dobre že ti ju ukazal sam od seba že t o nej povedal keby si ju našla a vysvetlil ti to bolo by to ine...nebude celkom ok podla mna to celé

Cindy35

to je hrozne ubohe, ked sa niekto chce vyvisovat nad ostatnymi len zato ze ma peniaze a frajeri na aute pred ostatnymi, ktori si zarabaju poctivo :-( a este ich aj ohrozuje.

tym nehovorim, ze ten tvoj priatel je nejaky zlocinec, ale vseobecne o vacsine tychto machrov. pride mi to take hlupe a typicky vychodoeuropske

lilyiankaa

napíšem to veľmi stručne .. aj mne raz jeden človek ukazál pištol, a tiež mal silné auto a peniaze ... a došla som na to, že s ním nie je všetko košer ... rok a pol mi potom nedal pokoj ... bolo to čisté psycho.. ja ti radím radšej ruky preč ...

shy

No ja by som sa tiež zlakla a ešte ako hovoríš, že išiel ako blázon na aute a ani nespomalil keď si povedala, že sa bojíš...neni si hysterka ale buď opatrná

misik250

A este som sa minule tiez pri nom zlakla ze, isiel na aute ako taky blazon... ano ma auto velke, silne a bezpecne a preco isiel ako somar tak rychlo? Este som mu hovorila aby prestal a nesiel tak rychlo ze sa bojim.... a on ze jooj coho sa bojis te prestan. Vraj ze auta su jeho vasen a on tak chodi. Ale mne to pripadaju ludia ktory ide neadekvatne rychlo na aute ako blazni totalni. A s nim vztah si neviem preto predstavit, co si myslite o tom som hysterka?

misik250

Jezis, prestante si robit z toho srandu, naozaj som sa zlakla... otvoril skrinku v aute a ukazal mi ju proste, uplne som sa vystrasila a nedala som to najavo samozrejme a vnutry som bola rozhodena... chapete ja sa bojim s nim stretnut uz.