Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Norethisteron

Príspevok v téme: Norethisteron
Amy123456

Dobrý deň, mám 22 rokov a posledný týždeň mám problémy sa sústrediť. Neviem sa naštartovať, nič sa mi nechce, trpím pocitom úzkosti. Veci ktoré ma ešte pred týždňom bavili ma už nebavia. Skoro všetky pozitívne myšlienky mozog obráti na zlé až desivé. Už asi 14 dní užívam kvôli dovolenke norethisteron. Pár mesiacov predtým som užila tabletku Escapello a myslím, že som vtedy zažila podobný stav. Negatívne myšlienky, ktoré ma vydesili, prešli však po pár dňoch sami od seba. Teraz sa ma to však už drží týždeň. Na striedačku je mi lepšie a horšie. Sú chvíle kedy som v pohode, potom mi je zase zle. V súkromnom živote nemám problém, škola mi ide dobre, rodina je OK a tešila som sa na dovolenku z priateľom. Myslíte si, že to mohli spôsobiť hormonálne lieky, už som norethisteron predtým brala a podobné problémy som nemala, ale nikdy nie tak krátko po Escapelle.

truelove

stala sa mi zaujimavá vec.som z dvojčiat o 9 dni idem na dovolenku k moru a zabezpečila som si tieto lieky na oddialenie menštruácie a krámy som dostala o 5 dní skôr čo sa ešte nikdy nestalo aspon si nepametám ,to isté sa stalo mojej sestre dvojčatu ale ona o den skor ako ja dostala,čiže tie lieky ani nepotrebujeme.Ako je to možné psychika na to sa odvolat, vobecs psychicky na to obzvlást nepripravujem ale jedla som vela jahod a masa, možno z toho alebo anglický čaj nič zvláštne hm.....

Kvety zla

ano, moze to sposobit norethisteron. hormonalne pripravky maju na roznych ludi rozne ucinky.
hovoris ze ho uzivas uz 14 dni - tie stavy nezmiznu kym ho nevysadis. escapelle je jednorazova tabletka, preto to trvalo kratsie a odoznelo samo od seba.
ak si musela uzit escapelle, teraz uzivas norethisteron, nepremyslala si ze by mozno bolo lepsie keby si zacala brat nejaku nizkohormonovu antikoncepciu? nemusela by si tak svoje telo bombardovat hormonmi len tak ako pride, ale davala by si mu stabilnu davku, co si myslim je ovela menej zle.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Norethisteron - Fórum - ZDRAVIE.sk