Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som nízka môže to byť s toho že som držala mierne diéty?!

neskusena

vyska cloveka nie je geneticky dana. ovplyvnuje ju mnoho faktorov a najma to, co sa deje s telom a ake latky dostava/nedostava.
Takisto aj ked niekto velmi priberie v detstve, ma tak postavenu kostru a ak aj v dospelosti schudne, kostra je stale silna, napr v bokoch, ramenach...

sarah111

ja som zase nespavala... mala som taky stav od 11 do 12 rokov, ze 2 hodky kazdu noc, bol to brutal... mam 163 cm, doteraz rozmyslam, ci by som mala viac...neviem..

Lulita

michael, tak to hej, biele rozky su vitaminova bomba" na rast ako svet :D

no miernymmi dietami asi nie, iba ak by si hladovky drzala, pozri sa na rodicov v priemere budes mat tolko, co oni

pajtaska

podla mna za to diety nemožu,kolko ludi žije v biede aj krásne cigánočky a narástli na 170a viac cm,Ja si nemyslím asi to máš skor v genoch , ale osobne si myslím že do 17 ešte dost narastieš,kamoška v prvej tride na gympli bola odo mna nižšia a v tretej už o asi 5 cm vyššia a pritom mám len 167cm

Agnes998

Ty hlavne normalne jedz, si vo veku, ked este rasties, vyvijas sa, to je najhorsie obdobie na diety. Ak to prezenies, moze sa ti stat, ze ti nenarastu dobre organy a budes mat dozivotne problemy. Jednej mojej mamy kamosky dcera takto hladovala v tomto veku a je dozivotne na invalidnom, nemoze ani sportovat, lebo ma nejaky problem s plucami ktore v obdobi rastu nedostavali ziviny a nemohli normalne narast. Tak si dosrala zdravie, ze je z nej dozivotny invalid.

Kvety zla

mna skor zaraza to ze drzala tie diety... ale tak, ja ked som mala 13-14 rokov, mala som take horsie obdobie, no a schudla som asi 8 kil, z 53 na 45. mala som asi tak 165 centimetrov. potom som sa zacala spamatavat a postupne som tie kila pribrala nazad, a este som aj do takych 16, 17 rokov podrastla 3 centimetre. odvtedy som uz sice nenarastla, ale pointa je - este mozes par centimetrov podrast, nic extremne to vsak nebude - no ja problem v 160 centimetroch nevidim, ved to nie je vobec tak malo.

zuzinka 20

:DDDDDD tak tomu horim rada:D...srandista ten michael:D..
inak aj ja mam 162 cm a to som vtedy nedrzala ziadne diety a sportovala som naozaj dostatocne.
Takze niekedy to jednoducho nezmenis, ked mas aj rodicov nizkych, genetika je genetika.
A nemusia byt vsetky zeny vysoke, vie potom je problem vo vybere vyssieho partnera a tiez si musia hladat predlzene strihy nohavic, zatial co skracovat je vzdy jednoduchsie:D..
Zena rastie cca este rok, dva potom co je pride mesntruacia,aj to iba niekedy, lebo vacsinou sa to vtedy uz zastavi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.