Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ľubi ma ešte?

Príspevok v téme: Ľubi ma ešte?
nikita300

Ahojte, poznam jedneho chalana asi 6 mesiacov, zacali sa asi po 2 mesiacoch stretavat, chodit na kavicky vinko a tak. Citila som ze sa zalubil, a viem aj presne moment kedy sa to unho stalo, uplne sa zmenil bol nezny stale pisal ze nemoze byt bezo mna ani chvilu, prezvanal kazdu chvilku, a zalubila som sa aj ja...vyznali sme si aj lasku a povedali sme si ze chceme byt spolu. Po case sme sa trosku pochytili to skor z mojej strany dosla na mna kriza, nahnevala som sa lebo nerobil niektore veci podla mojich predstav.
Prestala som sa mu ozyvat schvalne, on sa ozyval pisal ze co sa neozvyvam preco som taka vycital mi to. Napisala som mu ze ho lubim ale aj tak som trucovala dalej, chcela som aby sa iba on ozyval. Nevideli sme sa 3tyzne, potom sme sa stretli a bolo to pekne, pisali sme si ake to bolo pekne. Potom cakal ze sa ozvem a ze ho budem volat von a chciet sa stretnut, a ja som to nerobila a cakala ze on mi bude dokazovat... potom mi pisal a bol nastvany ze preco sa mu neviem vobec ozvat. No neskor zas ten kontakt nebol, a zas som sa neozvala a on sa ozval zas prvy... stretli sme sa zas, bolo pekne opat, a povedala som mu ze mi velmi chybal a stale som nanho myslela a on zas ze tak som nanho myslela ze som sa neozvala. Ja neviem ty chlapi fakt cakaju ze sa im budu zeny ozyvat? Lenze on mi nepovedal to te na mna myslel a ze som mu chybala, neviem ci bol urazeny ci co.... uz mi nepovie ze ma lubi, neviem bol nezny prijemny hladil mi ruku bozkaval pri poslednom stretnuti...
Ako mam zistit ci ma stale lubi? uz mi nepovie ani nenapise ze mu chybam a ze ma lubi, ako to zistim vlastne. Nechcem sa ho pytat....
Ako to zistit? Keby sim vedela ze ma lubi stale tak uz by som nebola taka a trosku by som sa viac posnazila.

Fleur-de-lis

no, to s tým keď neodpisuje poznám ;) Ja rada odpíšem hneď, a potom keď za odpoveďou musím čakať tak ma to niekedy štvalo... Ale po čase to už neriešim. Keby aj on stále odpisoval ako ja, tak asi by sme nič iné nerobili len písali :D Ja ti aj rozumiem, že vyvádzaš preto. Ono je to nesprávne, ale ja viem aké je to ťažké to ovládnuť aj keď človek rozumom vie, že to tak nemá robiť, ale emócie vzbĺknu a vedia byť tak silné, že v tej chvíli už nič nepomôže.
Ono, my ti tu môžeme radiť, že čo máš zmeniť, ale to potrebuje proste čas a teda samozrejme aj snaženie...
Ja som mala šťastie na veľmi dobrého priateľa, ktorý to dosť trpezlivo znášal, a keď to došlo do bodu, že už bol vyčerpaný, tak som sa konečne ja spamätala...
Rozumiem, že potrebuješ istotu, a tiež aj chápem tie tendencie vo všetkom hľadať niečo... Bojíš sa dôvery a radšej si stále v "pozore".
Neviem čo ti poradiť. Ja sama s dôverou ešte bojujem, aj keď je to oveľa lepšie než kedysi. Pomohlo mi to aký bol priateľ trpezlivý a dobrý, a aj to, že som sa o tom rozprávala s kamoškami a niekedy keď človek počuje dostatočne často od nezainteresovaných, že niečo je v poriadku aj keď si myslí opak, tak ono sa to v tej hlavičke usídli raz ;)
Možno máš ten problém kvôli rodičom? Napríklad citlivejší ľudia, čo sa ich rodičia stále hádali alebo proste tiež si neverili a boli skôr nepriatelia, na základe toho môžu ťažko dôverovať vo svojich vzťahoch, lebo to čo videli celé detstvo, bolo, že dôverovať sa nedá a nemá...
Hlavne sa snaž zmierniť to svoje trucovanie a výčitky. To problémy nerieši len ich zhoršuje. Veď to určite sama vieš...
Držím prsty

nikita300

Ja nesom mladucka ani pubertacka Jezis, proste mam za sebou jeden 2r. a jeden 5r. vztah viem velmi dobre o co taky vztah je a co prinasa. Len proste pisem ake mam bloky v sebe.... a neviem ako s tym pracovat, chcem to zmenit ale podvedome to robim pro kazdom chlapovi do ktoreho sa zalubim...

lenke@1942

nehnevaj sa ale pripada mi to taky pubertacky vztah a ak si este mladucka a aj on tak takymito vztahmi este prejdes kym si najdes ozastneho partnera:-)

lilyiankaa

pokiaľ so sebou čosi neurobíš, váš vzťah, ak teda nejaký bude, nikdy nebude ideálny ..lebo tvoje trucovanei sa dá prekusnúť, raz, 2x, 3x, ale nie stále ... a to, že ti neodpísal hneď ..veď má aj inú prácu ako ti len odpisovať .. pracoval, má aj koníčky, svoju rodinu, kamarátov a pod ... nie je tvoja bábika na špagátiku a nebude skákať tak ako ty pískaš .... snaž sa nejak tomuto vyvarovať .. aj keď to pôjde ťažko, a pomaly, ale pôjde ..ale musíš to hlavne chcieť ... lebo ak sa ot medzi vami pokazí, bude to žiaľ asi tvoja chyba, nie jeho ... tak pozor na takéto chyby a drž sa

nikotika300

No mame 25r. No ked ja mam taky blok :( neviem co mam robit? takzko sa mi vytvara vztah lebo sa strasne bojim sklamania.... Preto som taka zo zaciatku jasne sme si posali v kuse cele dni, ale potom som sa mu ozvala a odpisal az napr. o hodinu, co na zaciatku do 5tich min. a ja som si hned nieco namyslela ze sa nieco deje, zacal mi pisat ci som normalna lebo som mu to hned zacala vycitat a lucit sa s nim (take ze "zbohom" a pod. ) ja viem vyznieva to trapne, no som taka a neviem si pomoct:( on mi potom pisal ci som normalna ze mal pracu nech sa spametam co mu pisem. A potom som zacala tak trucovat....
Napisal mi ci som normalna, ze ked sa ja neodpisě dlhsie tak to je v poriadku, ale ze ked on tak ze sa uz hned s nim lucim... ked ja som taka:(

Fleur-de-lis

nikita300, súhlasím s tým ako tu bolo napísané, že to také dobíjanie má byť na začiatku, ale keď už máte vzťah tak na ňom musia pracovať obaja...
Ja som sa priateľovi tiež veľmi neozývala prvá, teda pred tým než sme sa dali dokopy, no potom už stále viac a viac. Ja napríklad viem, že sa rýchlo naviažem na niekoho a tiež neviem vždy odhadnúť ako to ten druhý spätne cíti, a celkovo tým že ako žena som citlivejšia, tak mi to prišlo správne nechať na začiatku chlapa zabojovať. Ale ako vravím, keď už začne byť vzťah vážnejší tak už sa majú obaja rovnako snažiť...
A ak si dospelá, tak nehľadaj spôsoby ako nenápadne zistiť či ťa ešte ľúbi. Buď sa normálne priamo porozprávajte a ty uznaj svoju chybu a vysvetli mu svoje správanie alebo sa to rovno snaž zmeniť a uvidíš ako bude časom reagovať...

lilyiankaa

ja by som sa na teba na jeho mieste vykašlala ..ak samozrejme nemáš 15 rokov, čo by svedčilo o puberte a správaní primeranom tomu veku .. sa nehnevaj,ale to prečoby sa ti stále mal ozývať on? veď aj ty sa musíš snažiť, to celý život bude musieť robiť všetky rozhodnutia on? no tak mi to pripadá, veď si videla, že on sa snaží a ani sa nečuduj, že bol potom nasratý a už ti nepovie, že ťa ľúbi .. lebo si mu na to nedala dôvod, žena jeho života sa predsa nebude chovať ako ty - ako trúba ... trošku sa uvedom a možno sa to ešte utrasie ..ale zváž svoje správanie voči nemu .. chudák zlatý chalan vyzerá byť a čo by hocijaká baba za neho dala ... ach jaj dievča!

andrejka55

Tak on chudák sa ti vkuse ozyva, vola ti, pise ti.. musi sa chudak citit fakt otravne.. a to uz je to ze mu chybas a ze ta lubi, to ze sa ti ozyva a chce byt s tebou, vies niekedy netreba slova ale skutky, a ten chalanisko tie skutky robi len ty sa spravas horsie ako nejaka 16tka... sa spamataj.. fakt lutujem toho chlapca na aku babu to narazil ktora sa mu nevie ani ozvat a len ho buzeruje a ignoruje.. to je chore

xxy

ja neviem, to je skutocne take tazke zobrat telefon a zavolat? a ty kde zijes, ked si myslis, ze sa ti bude chlap stale ozyvat? seriozne vazne ma to zaujima

JahO_Odka

Ah, pripomínaš mi jednu kamarátku z detstva. Tiež mala takéto typy vzťahov a takéto typy problémov. Nakoniec skončila sama, len so svojimi deviatimi mačkami :) A jazvečíkom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ľubi ma ešte? - Fórum - ZDRAVIE.sk