Nespravne pouzitie tehotenskeho testu...?

Príspevok v téme: Nespravne pouzitie tehotenskeho testu...?
Etella

Dobry den, robila som si tehotensky test ale bola som nedockava a nepockala som kym budem mat potrebu ist na malu. A urcite som nendodrzala podmienku "... aspon 5 sekund v prude mocu..." kedze zomna vyslo le par kvapiek :( indikator ze test prebehol spravne ukazal pruzok ako mal- len neviem ako funguje ten indikator a mozno reaguje na akukolvek pritomnost mocu. Je sanca ze sa mozem na tento test spolahnut alebo si ho mam radsej spravit znova? pouzila som First Test (salveo med slovakia). mate s tym niekto skusenosti?

Iba Katka

Radšej si sprav znova, indikátor ti zareaguje aj na vodu a ukáže ti že nie si tehotná. On reaguje sa napije tekutiny a reaguje na to, či v nej je alebo nie je tehotenský hormón. Najlepšie je robiť test ráno, keď je moč najviac koncentrovaná, lebo bola v tebe niekoľko hodín čo si spala. Ale sú už aj citlivejšie testy, ktoré môžeš robiť počas dňa. Kedže ty si sa prinútila ísť na záchod, tá moč nemusela byť koncentrovaná a hormon sa v nej mohol nachádzať v tak malom množstve, že to ani nezachytil.

A nemám s týmto testom skúsenosť