Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vek

Príspevok v téme: Vek
Santa

ahojte, mam 20r a chcela by som nazor inych zien i muzou. Lubim 37r muza stretavame sa, a aj s jeho strany citim ze je so mnou rad inac by ma nevolal. Mame spolu aj sex velmi si snim tam rozumiem. Okolie hovori ze som snim len pre peniaze ale vobec to tak neni. Nic cenneho mi nedal. Iba jeho cas. Nelubim ho pre peniaze ani som snim neni preto vedcinu casu stravime v posteli. No niekedy mam pocit a vela krat som rozmyslala ze iba ma vyuziva aby nebol sam. Uz takto sme pol roka.

M8cr6

je možne, že ten chlap s uživa s tebou najmä sex, ale vam to klape prečo nie. ale kludne pokukuj aj po mladšom :P

na zmenu ip adresy stači stiahnuť tor anonymizer alebo su aj online..

Santa

denisa123 dakujem, jak sa hovori ze tieto nazory treba brat do ucha dnu a potom von ale vtomto pripame :) to obide cele :)

denisa123

santa suhlasim s tebou toto co sa tu rozoberalo bolo uplne nevhodne a neslusne absolutne sa to nehodilo takze vykasli sa na ich nazory su aj tak su k tvojmu zivotu neprospesne :-)

Santa

ebi77,, otvaraju oci? :D to ze som hlupa alebo ze som husa? bla bla... podla mna sa to da aj inac povedat. jasne ze poznam jeho kamaratov, rodicou,,

Mimulus

*priateľskí

Je to tu naozaj veľmi inteligentná a poučná diskusia a ďakujem za zlepšenie nálady - aspoň si viac vážim ľudí okolo seba :)

Mimulus

,,ze slovaci su priatelskí, dobrosrdecní,,

A toto si kde počula? Možno sú priateľský a dobrosrdeční ale keď chýba inteligencia tak je to... :D Nanajvýš úsmevné - tak sa usmej a potom na záver sem hoď smajlíka :D

Santa

mimulus :) uz nebudem nic zakladat lebo 100 ludi 100 chuti :) tak sa nebudeme odsudzovat, a urazat. chcela som len nazor inych cudzich ludi. skusala som reakcie. ale je to tu zbytocne, lebo padaju len urazky a pritom nikto tu nikoho nepozna :) a ze slovaci su priatelsky, dobrosrdecny hmmm

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vek - Fórum - ZDRAVIE.sk