Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám problémy s trávením

Príspevok v téme: Mám problémy s trávením
Kinika

Dobrý deň!
Mám problémy s trávením..čokoľvek zjem je mi ťažko niekedy sa musím iba vyvracať aby sa mi uľavilo, další problém je že mám zápchu na veľkú potrebu idem tak 3x do týždňa pričom pred ňou mám neskutočné bolesti v ľavom boku, v stolici mám hlien vo veľkom množstve v hrubých špagátikoch, padajú mi vlasy ( prišla som už o trištvrte svojich vlasov) lámu sa mi nechty, občas sa mi vytvoria modriny samé od seba a najnovšie mám už aj herpes. Som zúfalá bola som už aj u lekára aj v nemocnici OPAKOVANE!výsledky na parazity boli negatívne na kolonoskopií výsledky negatívne u proktológa zase nič, modriny som si spravila ževraj sama vlasy mi padajú kvôli zmenám počasia. Zmenila som stravu nejem vypážané jedlá prijímam veľa vlákniny ovocia zeleniy pijem 2 litre tekutín, športujem, neprejedám sa, mám normálnu váhu 177/67...som zúfalá cítim sa zle, som unavená mám bolesti a neviem na koho sa obrátiť..Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

odpovedam

brala si proti parazitom tabletky od lekara? a ako, ked ich mas negativne, hm? nebrala si ich cez nejakych "terapeutov"? ak ti tie povrazky vychadzali az po tych liekoch, tak sa fakt moze jednat o nejake parazity, ale v tom pripade to treba zopakovat niekolkokrat, oni maju svoje cykly a domnozia sa.
ale moze to byt aj funkcna porucha, takze antiparazitika su ti nanic. takze zatial doplnat to, co bude suplovat funkciu poskodeneho organu (pankreasu, criev, zaludka(?)), cize enzymy a este raz enzymy a aj kyseliny asi

Kinika

brala som už veľa tabletiek od lekára proti parazitom, veľa probiotík, čierny orech a vecí ktoré mi niekto odporučil no bezvýsledne..zatiaľ mi pomohla len mixovaná strava..

odpovedam

ale rozhodne by v tvojom pripade nebolo od veci si aj nasadit protiparazitnu kuru dr. Clarkovej, da sa niekde objednat, drzi sa myslim 21 dni a na prvokove nakazy by mala zabrat dobre, lebo mas patogenne prostredie v creve, mozu to byt len premnozene mikroby, ale vidim to aj na tie kvasinky a dost mozno aj prvoky.

odpovedam

v takomto stave, ak by to boli klasicke parazity, by to isto lekari zistili! oni nie su blbi, maju obmedzene diagnosticke moznosti, ale to je najmenej zobrat jeden ten "spagatik" a vidiet ci to je skrkavka, ci cast pasomnice, atd. robili ti testy na kvasinky? mozu to byt ony, oni robia aj take povrazky, pozri si google obrazky na candidu a porovnaj. alebo to mozu byt prvoky, rozne typy a na vsetky su fakt neni testy. ale moze byt aj nejaka chyba v pankrese (ak ta bolieva vlavo) a tak sa potrava nedobre travi (nevylucuju sa poriadne enzymy). taketo funkcne poruchy vsak klasicke vysetrenia neodhalia. vlasy, nechty su len dosledok zleho travenia a teda mizerneho vstrebavania dolezitych latok pre telo.
na tvojom mieste (ak mas vysledky v poriadku, nie zvysene IgE, CPR, poukazujuce na zapaly a parazity) si treba okamzite napravit travenie, dodat kyseliny, enzymy, mikrovlakniny, probiotika. neprekonala si nejaku chorobu nedavno? aj obycajny virus moze napadnut zaludok, pankreas ci creva a poskodit ich, niekedy sa to casom obnovi(hlavne ak si zatial doplnas fungujuce, aby telo malo dostatok vsetkeho co potrebuje, vtedy je aj regeneracia mozna). ak ti je hned po jedle zle, tak mas asi nedostatok kyselin, ale mozno aj nie, mozno je problem az nizsie. co teda urcite je, mas poskodene creva, takze neprodukuju dost enzymov, tiez aj pankreas pravedpodobne (bolesti vlavo). takze minimalne co pre seba mozes zatial urobit, kup si velmi silne enzymy (nie tu na SVK, tu je slabota, objednaj z iHerb, od firmy Solgar napr. Pancreatin 8xpotencovany) a davaj si s kazdym velkym jedlom 1-2 tablety a skoro rano alebo vecer nalacno tiez 2 tablety aby sa ti odmorovalo a cistilo (opravovalo) telo. zaroven kazdy den zjest polievkovu lyzicu psylia rozmiesaneho s vodou, ale velmi dobre zapit treba, aby ta to neupchavalo ale cistilo, zaroven zivi probiotika. tiez si nasad kvalitne probiotika. toto su rady od RNG a funguju uzasne, mozno sa tu aj sam vyjadri. ale nieco zo sebou musis robit, nech sa ti telo dalej neposkodzuje.o

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám problémy s trávením - Fórum - ZDRAVIE.sk