Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skúsenosti s gastroenerologom

Príspevok v téme: Skúsenosti s gastroenerologom
kolonoskopia

Ahojte
chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s p. doktorom Krátkym - gastroenerolog v Petržalke, idem k nemu na kolonoskopiu a p. sestrička mi iba cez telefón rovno hneď povedala, že si mám prísť pre preháňadlo a to na základe toho, čo som jej do tel. povedala, aké mám ťažkosti, ani ma nevolala na konzultáciu, hneď ma objednala na kolonoskopiu.

Ďakujem pekne za prispevky

kolonoskopia

povedala som, ze mam chronicku zapchu. Vravela, ze je najlepsie sa rovno pozriet do hrubeho creva. Tomu aj rozumiem, akurat sa mi nevidi, ze preco ma neobjedna minimalne na konzultaciu, na krv a pod.
plus skusenosti s kolonoskopiou nemam ziadne a mam strach, tak aspon nejaka priprava, vysvetlenie.
ani p. doktora som nevidela, videla som dobre recenzie, tak na zaklade toho dufam, ze bude prijemny a empaticky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.