Milujem ho ale trapim ho

Príspevok v téme: Milujem ho ale trapim ho
salia

nedokazem sa zmierit do zivotom aky zijem teraz nezijem ale prezivam ... vdaka somu nemozem byt z muzom ktoreho neskutocne milujem aj on mna rozisla som sa s nim a neviem co robit nedokazem zastavit plac...

ale on vdaka mne nieje stastny lebo som chora a nemozem byt pri nemu aj moja psychika je na hrane
on zije v zahranici zili sme spolu ale ja som musela kvoli zdravotnim problemom ostat na svk uz som tu rok ... pred necelim mesiacom sme spolu boli
mozno som tehotna vyzer to tak......

prave som sa s nim rozisla neviem co si urobila dobre chcem len aby zil normalny zivot a bol statsny je to laska mojho zivota moje vsetko...........

fero11111

sa osal boze nesuka inu je pri tebe pri pc ta sa skludni daj sa dokopy a let zanim ked je taky super nechapem co tu plieskas akoze vocm ti ma kto pomoct? ked si chora a nemozes byt snim ta nebud nechapem akoze oco tu ide prispevok napsiany nejak total mimo ...

salia

my sme spolu zili ..ale maly sme probelmi a ja som musela ostat neskor doma kvoli zdravotnim problemom mam toho viac pridala sa aj psychika panika nevychadnam von
keby som s nim bola komplikovala by som zivot ale my sa naozaj milujeme boli sme spolu pred mesiacom

po 8 mesiacoch bolo to neskutocne najsilnejsia schvila v mojom zivote nikdy ho nedokazem pretsta milovat je to dokonaly muz povahou vyzorovo

trapi ma ze nezije stastny zivot pride z prace a presedi na pc cely cas somnou nema zaujem o nic ked niesom prinom ... lenze ja teraz nemozem a neviem kedy budem moct vsetko mi to bije na psychiku niekedy rozmyslam naco zijem

lilyiankaa

nerozumiem tomu, prečo ste spolu nemohli ostať naďalej, veď veľa ľudí spolu chodí a ich partner pracuje napr. v zahraničí, dochádza domov a vidia sa raz za mesiac .. nebolo to veľmi unáhlené rozhodnutie? a čo ti je ak sa smiem spýtať, prečo si musela ostať na svk?