Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Urinoterapia - na akné?

iby

A brala som aj zinok- striedavo so selénom,potom b komplex, pila čistiace čaje, detoxikovala- efekt minimálny. Ja už som zdá sa svoju kombináciu čo mi pomáha našla- strava plus urinoterapia. Držím palce aby si našiel aj ty niečo čo ti pomôže

iby

Zdá sa že môj príspevok ťa zaujal. Je viacero spôsobov- prečistenie čriev, jeho pitie alebo potieranie pokožky. Ako som spomínala ja som vyskúšala to posledné. Najlepší je ranný moč- vyčistíš si pleť a na tampóne nanesieš. Moč má typický pach ale je cítiť len chvíľu, potom sa vstrebe.Byť tebou tak zmením aj stravovanie ak si tak ešte neurobil. Treba z jedla vylúčiť klasické oleje a nahradiť ich olivovým a celkovo sa vyhýbať mastným jedlám.Uvažuj aj o znížení prídelu cukru-nepi sladené nápoje. Ak to predsa len nepomôže tvojej pleti tak telu to určite iba prospeje.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Urinoterapia - na akné? - Fórum - ZDRAVIE.sk