Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zarastanie nechtu do koze

Príspevok v téme: Zarastanie nechtu do koze
miccie

zdravim, este v zime sme boli s triedou na lyziarskom a kedze ma moje lyziarky uz trosicku tlacili,odniesol si to moj palec na nohe. Urobila sa mi pod nechtom taka modrina, zrazila sa tam krv. Ale ani ma to nebolelo ani nic,tak som to nechala tak nech to zmizne. Teraz nedavno som na to pozerala a aj po niekolkych mesiacoch som to tam mala aj ked uz trosku menej, ale stale. Tak som si do toho zacala nejak sparat s noznickami a podarilo sa mi ten nechet ostrihat nejak tak, ze som to tam uz nemala a nechala som to tak, nech mi dorastie. No a posledne dni ma trapi bolest a vsimla som si, ze mam palec na lavej strane od nechtu napuchnuty (ta modrina bola na lavej strane nechtu tiez). Mam pocit ze mi ten nechet zacal zarastat nejak do boku do tej koze. Este sa mi to nestalo nikdy predtym, neviete niekto co mam s tym robit? :/ Na internete som citala, ze niektorym aj stiahli nechet, ked im zarastal do koze. Pri pomysleni na to mi naskakuje husia koza. :D

kablica

Mozno si si len zaniesla infekciu do nechtoveho lozka pri tom sparani. Tazko povedat na dialku. Ak sa bojis lekara, skus vyhladat dobru a skusenu (!!-to je dolezite) pedikerku.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zarastanie nechtu do koze - Fórum - ZDRAVIE.sk