ako prestat tolko jest?? :-(

niuska

zrejme ti nepomôžem s tým, ako prestať jesť, ale mám fajn tip, ako trošku schudnúť a prípadne si udržať hmotnosť. už asi mesiac beriem probiotiká probio-fix, začala som, keď som dosť radikálne schudla, podarilo sa mi zhodiť ešte kilo a stále si držím hmotnosť. pritom jem normálne, dokonca robím večerné nájazdy na chladničku. ale pozor - niekoho to krásne prečistí, niekoho zapečie, takže to nie je univerzálny všeliek. ale je dobré odskúšať. cena je okolo 250 - 280 korún.

germi

u mna musel vzdy prist nejaky zlomovy moment, ktory ma doslova psychicky donutil aby som sa uz konecne spamatala.. radim hlavne ist si kupit volake nove nohavice... ma skoro dorazilo ze XL mi boli tesne a v zrkadle som vyzerala jako hroch... :( som sa tam surovo ze rozplakala... som dosla domov (z nakupu samozrejme nic nebolo) a zacala som od znovu... prestala sa prejedat a teraz som vpoho.. mozno o volaky mesiac aj na nakupy pojdem :)

lima

ja si vzdy vravim ze to raz musi skoncit ze to nemoze byt vecne take zle asi by som sa mala prestat lutovat a cakat ze mi niekto pomoze ja viem ze si musim pomoct sama ale asi malo chcem alebo neviem preco to neide...

evelina

moja zlatá, to keby niekto vedel, je už miliardár, tým chcem povedat len tolko, že rady chod von...nefunguju a ze tu nájdeš plno príspevkov s tým istým problémom ako mas ty ale nik ti neporadí nič zázračné, musi to odopieranie zacat len a len v tvojej hlave.

lima

julka55555
ako keby si pisala o mne tiez je to par dni v pohode dokonca cvicim a potom to na mna pride a ja by som v kuse len jedla od rana do vecera vtedy mi je vsetko jedno ...najhorsie je ze jem tajne tak ked ma nikto nevidi lebo sa za to hanbim tiez uz dalej nevladzem...

xantipa

jednoducho, nájdi si nejakú aktivitu, zamestnaj sa, mysli na niečo iné, buď celý deň v pohybe a mimo domu. Pretože keď budeš doma a v tvojej blízkosti bude chladnička tak je jasné, že neodoláš, poznám z vlastnej skúsenosti. Uvedomila som, že niekedy jem len z nudy alebo zo zvyku a to sa treba odnaučiť.

julka55555

ja mam taky isty problem..uz si poviem,ze nejdem jest,ale aj tak sa vzdy prezerem..uz si pripadam ako prasiatko..aa chcem s tym prestat,ale akosi to stale nejde..aa ak to takto pojde dalej,taak budem mas asik tonu..dakedy v poho jedavam tyzden dva v poho..a potom to na mna pride aa zjedla by som aj celu chladnicku:-/..asik navstvivim doktorku abo co,bo to uz dalej takto nejde..aa rodkovia si to zatial nevsimli..faakt tiez neviem co mam robit:-((((