Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potraviny a jedy a chemikalie.. kde je vobec pravda?

Príspevok v téme: Potraviny a jedy a chemikalie.. kde je vobec pravda?
tinuska333

je to strasne..cele to ako nas krmia roznymi potravinami, ktorych zlozenie je casto z latok, ktore su rakovinotvorne a neviem ake este.. dneska som zistila ze len v takych zuvackach su hned tri nebezpecne latky a to som na nich zavisla..a co ostatne veci..to teraz treba naozaj citat vsetky tie male pismenka? a vobec, aj tak su vsade tieto nebezpecne jedy, E-cka, farbiva, rozne pridavne latky..co vobec mame jest? su cestou BIO potraviny alebo co teda? ja nemam zahradku, nemam si kde vypestovat zdrave a bio.. okrem toho, stravovat sa bio je tak nakladne, ze to sa proste neda furt.. a potom aby nevznikali vsetky tie rozne rakoviny a choroby..

orol

Najradsej zo zakuskov mam vyprazany rezen

-odvtedy, ako som zacal jest malo kolacov

a viac reznov, sa mi hned vyrazne lepsie dycha, mam dobry tlak a zivot je ovela krajsi :-o)))

oslo

treba jest menej a radsej kvalitnejsie jedla. nemusis sa precpavat safalatkami a hamburgermi. ja som tiez postupne zacal stravu menit a citim sa lepsie. predtym som zral stale pizu a dnes sa mi dvihne zaludok ked ju vidim. to sa da naucit zmenit chute.

doubledog

teba niekto krmi tymi zuvackami?
alebo si ich sama aktivne kupujes?

aspon ako-tak kvalitne potraviny su dostupne aj u nas, treba sa len snazit.

a ano, treba citat tie drobne pismenka, treba sa snazit ziskat informacie, treba vyvinut aktivitu k tomu, aby si si zohnala lepsie potraviny.

a cim viac ťakychto snazivych ludi bude, tym budu potraviny lepsie, kvalitnejsie a dostupnejsie.

ebi777777

tak ako ektoplazma písala

ja tiež sa snažím tak vyberať potraviny, aby vybrala menšie zlo :D
a taktiež mám overené už niektoré potraviny, ktoré sú "kvázi" kvalitné a tie kupujem

a ešte musím napísať :DD tiež ma šokojú tie produkty ako hamburgery a sandviče v potravinách čo sú v tých chladiacich boxoch, vyzerajú už tam ako umelé, vydržia aj mesiac, a ľudia ich kupujú aj po viac kusoch,,, potom nadĺabú ku mrazničke nahádžu mrazené hranolky a ide sa platiť :DDD

a potom sa sťažujú, že také zdravotné problémy majú, hentak im funguje štítna žľaza, fuj od tých srač_ek sa ani nečudujem

JahO_Odka

Orol, ale v dnešnom svete už nerozlíšiš dobré potraviny od zlých :) Nejeden škandál bol s kvázi BIO-produktami.

ektoplazma

súhlasím s orlom že táto situácia je v podstate systematické pomalé vraždenie.
asi si práve v takom tom prvotnom šoku, tak takáto je žial situácia, treba sa s tým len zmieriť a naučiť žiť, aj medzi "klasickými", potravinami sa dajú vybrať tie ktoré sú "menším zlom" a neobsahujú aditíva, nemusíš vždy siahať po BIO kvalite, ani mať záhradku. Ja som toto tiež dlho riešila ale mám už vytipované konkrétne potraviny ktoré kupujem, všetko sa dá nahradiť zdravšou alternatívou a nie vždy je to cenovo nevýhodnejšie. ako tu bolo spomenuté, kto hľadá nájde, a neboj, existujú aj normálne žuvačky...

poPotvorka

orol
nie ja ich papam ,lebo mi chutia a su urcite zdravsie ako tie varene ,ktore ja neznasam ...a skrob je zdrojom energie ,co urcite vies
nemam nic zvysene ani znizene ...vsetko je tak ,ako ma byt ,len mi chutia ci uz postruhane v salate ci .....

GoFruit

Ebi ja naopak rada sa odlisujem ale nie z dakej extravertnosti naopak som introvert a neznasam pozornost ale rada ludom ukazujem ze sa da aj inak a ze neteeba byt stadovity.
Velmi by som si chcela dat spravit tricko s dakym popisom raw vegan alebo nieco take ale nehodi sa to k mojej introvertnej osobnosti. ..skoda
A dakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.