Potraviny a jedy a chemikalie.. kde je vobec pravda?

Príspevok v téme: Potraviny a jedy a chemikalie.. kde je vobec pravda?
tinuska333

je to strasne..cele to ako nas krmia roznymi potravinami, ktorych zlozenie je casto z latok, ktore su rakovinotvorne a neviem ake este.. dneska som zistila ze len v takych zuvackach su hned tri nebezpecne latky a to som na nich zavisla..a co ostatne veci..to teraz treba naozaj citat vsetky tie male pismenka? a vobec, aj tak su vsade tieto nebezpecne jedy, E-cka, farbiva, rozne pridavne latky..co vobec mame jest? su cestou BIO potraviny alebo co teda? ja nemam zahradku, nemam si kde vypestovat zdrave a bio.. okrem toho, stravovat sa bio je tak nakladne, ze to sa proste neda furt.. a potom aby nevznikali vsetky tie rozne rakoviny a choroby..

poPotvorka

ale inak naozaj zaujimave ako dnes zijeme ... celucky den sedime v praci za pc ,ked ideme nakupovat ,tak sa prevezieme eskalatorom ,vytahom ...von autom ci autobusom a potom aby sme nasmu zdravie zadostucinili, ideme do fitka ,ale nie na vzduch kdeze ,ved slnecne ziarenie je karcinogenne ... potom zerieme tie akoze zdrave biopotraviny plne "biomargarinu" ..... same protichodne informacie

p.d.

Ked som bol maly chlapec, tak otec nosil z Madarska konzervy s konskym masom. Myslim si, ze lepsie maso ani nie je:)

poPotvorka

potraviny produkujeme so zakladnym cielom a to je zarobit ..... clovek sa proste nezmeni skor zmeni svoje prostredie