Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie a prsia

Príspevok v téme: Chudnutie a prsia
blueberry1706

Držím diétu zhruba 35 dní, schudla som 6kg. Mám 14 rokov. Keď som začínala, mala som 77kg (!!!!) a veľkosť podprsenky 85B. Teraz je mi dostatočne MALÁ len športová 80B, ale košíky už trochu odstávajú.. Chystám sa do obchodov pre A košíky, ale predtým sa chcem spýtať: Chcem držať diétu ešte pár mesiacov, ak nebudú zdravotné problémy - bolesti hlavy, rôzne ranné slabosti (zatiaľ ale neboli žiadne). Je možné, že mi prsia po diéte ešte dorastú? Vraví sa, že prsia sa vyvíjajú do 16 rokov, ale je to individuálne. Bčka som mala, hlavne kvôli nadváhe, od prelomu 12. a 13. rokov. Ďakujem vopred :)

kafe

čo to je za diéta?
samotné prsia ti podľa mňa nedorastú. Chcelo by to skôr cvičiť a telo (i prsia) spevniť. Cvičíš nejako?

Mne prsia "narástli" v 36-tich rokoch. Cvičila som s činkami cviky na ruky a pribrala pár kilo presne tam, kde treba :) Ešte keby sa mi niečo prilepilo aj na ruky, bolo by fajn. Ale samo od seba to tam asi nenaskáče, budem sa musieť trochu namakať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie a prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk