MC Tour - skúsenosti

Kristina Peto

Dobry den chcela by som aj ja reagovat na moj pobyt s priatelom na Greckom ostrove Rhodos cez pani Cisarikovu a Agenturu MCTour. Mozem zodpovedne prehlasit ze nas pobyt bol perfektne vybaveny a musim povedat ze sme si vybrali velmi dobru agenturu pre leto kedze Agentur je vela ktore ponukaju podobne pobyty. Ja som pracovala ako chyzna a priatel ako casnik. Uz pri prilete na letisku sme mali dobry ocit kedze nas cakala kolegyna pani Cisarikovej pani z Greckej agentury.Prilet bol neskoro vecer a preto sme boli radi ze sa o nas postarala a zaviezla nas do hotela.Vedeli sme od pani Cisarikovej ktora vsetko perfektne vybavila to ze bud pridu pre nas z hotela alebo pani z Agentury. Ubytovanie bolo standartne samozrejme ze sme necakali komfort. Strava v hoteli az 3x denne takze sme nemuseli nic kupovat. Pani Cisarikova nas vopred riadne informovala a detailne nam vysvetlila co nas caka aka je klientela v hoteli a ake oblecenie si ma kazdy z nas zobrat. Nakoniec to nam nemusel ani nikto hovorit. Sami sme si vedeli predstavit a domysleli sme si co si mame so sebou zobrat. Hotel nas riadne prihlasil informovali nas ako mame postupovat a zacali sme pracovat. Stravili sme tam cele leto. Praca chyznej je nie lahka ako by si niekto myslel. A kto ju nezvladne tak to riesi tak ze sa stazuje. Dokonca si myslim ze som potrebovala urcity cas aby som sa do toho dostala. Priatel bol hned vo vsetkom doma. Ked sme potrebovali nejaku radu alebo dotaz obratili sme sa na pani Cisarikovu ktora velmi ochotne a otvorene s nami vsetko prebrala kontaktovala pani z Greckej agentury s ktorou spolupracovala. Nemozem na pani Cisarikovu dopustit, sme velmi spokojni a uvazujeme znovu o buducom lete do Grecka prave cez tuto agenturu MCTour. Vrelo odporucam. Hotel bol krasny rezort priamo pri mori. Volna sme nemali vela ale skoro kazdy den sme sa okupali v tepluckom tyrkysovom mori. Zazitkov vsak sme si doniesli mnoho. ODPORUCAM Agenturu MC Tour a tento studensky pobyt . Je o vas postarane po kazdej stranke. Ubytovanie strava plat..vsetko. Este raz tymto dakujeme pani Cisarikovej z Agentury MCTour.