Introvert - bez kamaratov

Príspevok v téme: Introvert - bez kamaratov
sam229

Ako by som zacala.....Chodim na strednu a kedze uz je skoro polka juna znamky vacsinou uzatvorene nemam sa co ucit.preto.nic nerobim len cele dni sedim doma a cakam na vecer kedy mozem ist spať a velmi sa trapim stale len placem nad svojim nudnym zivotom plnym depresi..nemam aspolutne skoro ziadnych priatelov pretoze som skor ticha a ludia ma nemaju velmi radi..mam zopar kamaratiek ktore sa mi zdravia, sem tam idem vonka ale som tam vacsinou proti svojej voli len aby si nemysleli ze sedim cele dni doma .....nemam sa s nimi o com rozpravat lebo oni zazili kopec srandy zatial co ja sa trapim..nemam priatelov aj preto lebo neholdujem alkoholu diskotekam atd. tento zivot ma strasne ubija a niekedy mam chut zomriet pretoze sa citim ZBYTOCNA :/ neviem co budem robit dva mediace prazdnin ....nikto o mna nestoji..neustale len placem pretoze ma nikto nema rad...Viem ze este mam kopu zivota pred sebou ale co s takym zivotom??? Co mam robit ?? Ako si mam najst priateľov ked som hambliva a ticha ??? Mam cakat ?? Za kazdu pomoc vam velmi pekne dakujem.

seven.

kasli na priatelstva, aj tak je dnes kazde priatelstvo uplne falosne, zalozene len na tom kto co komu moze ponuknut, vsetko je zistne. spoliehaj sa sama na seba. ak chces kohosi kvoli zabave, aby si isla von, na diskoteku, na kupalisko, atd., tak vyuzi prave tento poznatok a spytaj sa sama seba, co mozes druhym ponuknut - je s tebou sranda? budu s tebou viac "cool"? mas peniaze a s tym prinasas nove prilezitosti? mas nejake schopnosti kvoli ktorym by ta chceli ostatni lepsie spoznat? popracuj najprv na sebe a potom budu aj znamosti. ale pamataj ze to nikdy nevolaj "priatelstvo", spoliehaj sa len na seba a bud si vedoma toho, ze tak ako tieto "znamosti" prichadzaju tak aj odchadzaju, ako veci ktore chvilu pouzivas a potom ich vyhodis, lebo sa pokazia. ver len sebe, nikomu inemu, nezi pre druhych ale pre seba, inak najdes len nestastie.