Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

sesinka

Petka ak chces posli mi tvoj e-mail a poslem ti ju...navrhla ju jedna holka..a a predavala ju po 3eura.tak som si ju kupila a nelutujem..pretoze nikdy som nemohla schudnut..ani sport ani nic mi nepomahalo..a z tejto diety idu kila ako po masle..je dost narocna na prekonanie samej seba..a navyse tato dieta nepozna jojo efekt..super vec a co jeden den jedno kilo dole..takze do dovolenky budem mam peknu postavu

Sesinka

Mam 17 rokov..predvcerim som vazila 72kg dnes uz 70..stravuje sa dobre,ale drzim perfektnu dietu..chcem to dat dole na maximum 55kg

nnika

Poradte mi prosím,potrebujem schudnut za dva mesiace 9 kíl,uz som vyskusala uplne vsetko, menej jem, stravujem sa zdravo, cvicim a aj tak po 3 tyzdnoch trapenia sa rucicka na vahe ani len nepohla, som z toho zúfala. Ak sa aj najde dobry clovek, ktory by mi poradil, tak prosim neradte mi tabletky,kokteily ani nic podobne,totiz na tieto \\\\\\\"hluposti\\\\\\\" som vyhodila cely majetok. Velmi pekne dakujem,mozte sa mi ozvat na moj mail :-)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto koľko váži a koľko chce schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk