Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

janka

baby, spamatajte sa..najma tie, ktore mate vysku 175 cm a 50 kg a este vam je malo..chceli by ste este chudnut?..to sa mi zda uz naozaj na hlavu ..ohrozujete tym svoje zdravie..ja mam 167 cm a 63 a necitim sa nejak extra tucna..ano, je pravda, ze minule leto som pri tejto vyske mala 59 kg, s kt.som bola uplne spokojna, preto sa budem snazit do leta dostat na tych 59:))..no wam ostatnym, ktore newiete co so sebou, radim wam, kuknite si BMI..tam zistite,ci naozaj potrebujete chudnut, alebo ej to len was rozmar

deninka

ahoj potrebujem schudnut hlavne v oblasti brucha vazim 52 meriam 163 to je v pohode ale obvod pasa mam 77 prosim poradte mi

salonka

Ahoj vrabcekb!Poznám A-molet klub,ako sa oficiálne volá zariadenie,kde pracujú manželia Molnárovci.Teda neviem,či sú ešte manželia,ale vtedy ešte boli.Ja som u nich bola tri týždne,mala som 10 rokov,114kg a miery všade boli rovnaké a to 114cm.Dobre ich to pobavilo,že som všade rovnaká.Za tú dobu som dala dole 8kg,aj v cm som išla celkom dobre dole.Používajú k liečbe aj hypnozu,ktorá mne ale nujako nezabrala,lebo som sa nevdela dostať do hypnozy a vlastne lekár so mnou nemohol pracovať.Ale plávalo sa veľa,kto chcel,mal nejakú rhb,terapiu,stravný lístok bol naozaj miniaturnej skladby a na malých tanierikoch sa nám aj to málo javilo ako plný tanier jedla.Učili sme sa jesť málo,pomaly,piť veľa tekutín,hlavne minerálku a jesť hlavne banány....V tom čase to stálo okolo 4000sk.Pozri si www.a-molet.sk a tam je všetko o nich.Ale cena sa dnes hýbe okolo 26000sk,asi 890€.Ja som to mala ako relax,niečo som zhodila,ale potom aj rokmi nabrala.Ale vyskúšaj,možno sa Ti podarí viac,ako mne vtedy.

vrabcekb

Ahoj, neviete niekto či zaberá chudnutie pomocou hypnozy. Robí to vraj v Leviciach MUDr.Molnár a včera to bolo v reflexe.A nevie nikto, čo to stojí?

v

ahoj salonka..dakujem za odpovede a aj ked sa s tebou v mnohych veciach nezhodujem drzim ti palce,aby si bola co najdlhsie zdrava

evica39

Ahojte, mám 168 cm, 96 kg. Mám typ postavy - hruška, od pása nadol by som mohla rozdávať :). Rada sa pridám, ale musím dodržiavať bezlepkový jedálníček. Takže môžem kukuričné, pohánkové, ryžové a zemiakové potraviny.