Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

evitkamalicka

ahojte, pridavam sa do klubu, mam momentalne 103kg, pred 6. mesiacmi sa nam narodil syncek a po porode mi ostalo 15kg, vadi mi hlavne to ze si na seba neviem kupit poriadnu vec ktora by sa mi pacila

salonka

Ahoj V!Tak moja vlastná váha ,momentálne na 117 kilách,ma obmedzuje len v jednom.v šatníku za dobrú a pre mňa prijateľnú cenu!Lebo každá handra ,ktorá je od číslovania XXL vyššia,už v nadmernej veľkosti stojí dosť veľký peniaz a aj výber je ladený skôr do elegantnosti a nie do jednoduchých,športových a hlavne pohodlných vecí.ja mám rada oblečenie ala "Číňan",ale ich odevy sú aj XXXXL tak veľké,že to oblečie aj moja mama,ktorá je normálnej postavy.Zásadne nešportujem,ak nerátam za šport to,že chodím na tréning a zápasy v kolkoch 1-2x týždenne,lebo hrám Bratislavskú ligu kolkov.To je len môj relax.Viac sa ani nemienim venovať športu,nakoľko to s pravidelným dýchaním dlho nevydržím a ja sa nebudem niekde mlátiť o zem,alebo potiť pomaly krv,aby som vyzerala ako baba z nejakej titulky modneho časopisu.Myslím si,že ak som to nerobila do svojich 41 rokov,tak teraz to už naozaj nemá význam.Význam má len to,aby sa človek zase nerozožral na svoju pôvodnú váhu,ktorá bola u mňa pred rokom 137kilo.Ale aj s tou sa dá v pohode žiť,robiť,venovať sa rodine,treba sa s tým len vedieť naučiť žiť!Iste,nenarodila som sa predsa hneď tlstá,ale aj napriek tomu ,že som mala len 1900gr,tak som sa pekne dokázala v živote udržať a som rada,že som tu,že mám zdravé a chudé deti,ktorým varím normálne,chutí im,jedia aj ovocie,teda aj zdravé veci,lebo to ,čo som si ja pokazila zlou životosprávou u seba,nebudem v nich predsa vedome živiť,aby neskôr dopadli ako ja pre svoju blbosť a slabosť v jedle.Necítim sa ani menejcenná,som veselej povahy,čo v hlave,to na jazyku a naozaj ma nadváha obmedzuje len v handrách a pri kúpe obuvi.Lebo naši výrobcovia robia všetko na výšku 170,na miery missiek,no a to isté je aj v obuve,kde č.42 končí výber v ponuke pre vysoké,ale i silné ženy.Ešteže je dnešná ponuka topánok u pánov taká nositeľná aj pre ženy,že sa dá vybrať aj vo vyššom čísle.Pýtal si sa,ako deti vnímajú moje kilá.No ako to majú oni posudzovať?Vedia,že som silná,že sa ich mama líši od tých chudších maminiek ,ktoré vidia u kamarátov,ale som ich mama.Lásku im dokážem dať v plnej miere aj tlstá,spravím pre ne všetko,čo uznám za potrebné pre ich plnohodnotný život,aj po ich zdravotnej stránke,ale nebudem zahadzovať čas zbesilou nápravou samej seba v posilovni a niekde v telocvični,keď vládzem aj s nadváhou a môžem sa im plne venovať.Spomínal si srdcovéochorenia-ano,v tomto musím byť zodpovedná hlavne kvôli deťom a rodine,lebo ma ešte budú potrebovať dlho.A hlavne zdravú!Lieky na tlak beriem od 30-ky,v pohode sa s nimi držím,aj keď občas zabúdam.Ale užívanie liekov na tlak je predsa bežné aj u chudých a obezita to len sťažuje,ale to ja všetko ovládam.ja beriem život tak,ako je,ak som taká aká som,nech ma ľudia nesúdia za výzor,ale nech posudzujú podľa môjho vnútra.Ja som pred rokom začala na sebe konečne trocha pracovať,nemám tých 20 kíl na sebe,je mi iste lepšie,ale ešte stále to nie je ono.Ale je to na každom z nás,ako sa bude k vlastnej obezite stavať.Buď chce,alebo nechce chudnúť!Preto veľmi chápem ženy podobné mne,držím im palce,ak sa pre niečo rozhodnú,aby schudli.A ja som sa naučila svoje kilá navyše využívať už vo svoj prospech,žijem len raz a užívam si to v rámci možností naplno a som spokojná!A iste nie som sama,čo takto medzi ženami uvažuje.

...

"fafka... fest si tučná, nehambíš sa vôbec s takou váhou vyjsť na ulicu medzi ľudí?" -:)

ja už na tie puberitačky, ktoré sem píšu také veci nemám slov.

fafka

ahojte. No, ja važim 58 kga moja vyška 174 cm. Chcela by som dať 3 kg dole, na tych 55 kg. Na začiatku chudnutia som važila 65kg a teraz sa mi to nejak zastavilo, cvičim každy druhy deň a chodievam aj behať, po 5 hodine už nejem. myslite, že som tučna a mala by som ešte chudnuť??? Dakujem za radu

v

ahoj salonka..na jednej strane s tebou suhlasim v tom,ze idealna postava nie je vsetko,ale na strane druhej si myslim,ze s takou velkou nadvahou by som nedokazala zit plnohodnotny zivot..neobmedzuju ta niekedy tvoje kila?napr. pri sporte,nakupovani alebo inych beznych veciach?a navyse ak ma zena pas vacsi ako 80cm zvysuje sa u nej riziko srdcovocievnych chorob..nemas obavy aj z tohto? a este sa chcem spytat ci mas deti a ako to vnimaju oni..ci sa stravuju podobne ako ty s manzelom a ci aj oni netrpia nadvahou?

zzz34

ahoj salonka,plne s tebou súhlasím,ak ťa niekto bude mať rád,bude ťa mať rád pre to,aká si,na kg nezáleží.Ja mám cez sto kg,som veselá kopa,ludia ma majú radi,aspoň teda si to myslím,mám veľa priateľov,známych,vraj sa so mnou cítia veľmi fajn a to,že som bacuľka nikomu neprekáža.Manžel by ma nevymenil ani za svet,práveže ešte žiarli,lebo sem tam sa aj nápadník nájde,takže aj bacuľky sú pekné a hlavne NORMALNE baby,ako aj tie chudé.

jaja582

Ahoojte babenky no co ideme chudnut...? Mam 168 a 62 cela by som schudnut 8kg uz natom pomaly pracujem...Jaaj ach ta antina a do toho vianoce a hned to slo hore ani nefiem ako:-(

salonka

Ahoj Jaja205!Nemusíš s takou obavou druhý raz písať na mňa otázky o váhe a tak.Ja v tom nič zlé nevidím,že Ťa toto napadlo,čo sa ma pýtaš.Je to prirodzené.Tak teda k veci-áno,mám manžela,dokonca milujúceho a plne žijúceho len pre nás! Ja viem,znie to možno ako z nejakej rozprávky,ale mám tento malý "zázrak" doma už 10 rokov,nemôžem povedať,že by som pri ňom nejako trplea kvôli nadváhe,ktorú ja vo svojich 42 rokoch mám vysokú.Spoznal ma pred 11 rokmi s výškou 180cm,ale s váhou 120 kilo.Aby to bolo o niečo zaujimavejšie,predstav si,že manžela mám na inzerát,ktorý som si ja sama podala a dodnes naozaj neľutujem!Inzerát bol v tých mojich rokoch výsledkom aj toho,že som síce spoločenský nezmar,ale obezita mi nedovolila v mojej hlave pustiť uzdy v nadväzovaní kontaktov u mužov priamo.Lebo vždy som mala ten blog v hlave,že dokelu,som tučná,taká predsa u chlapov neletí.Ale ako mi išlo na 30-ku,už som to riešila toto cestou a našla som si muža,ktorý bol v tom čase 185cm vysoký s váhou 90kilo,čo je na chlapovi ešte v pohode.Aj on počas spoločného života nabral kilečká na seba a zastavil sa v roku 2008 na váhe 100kilo.Ale ešte stále nebol evidentne tlstý.Ale ako som si ja v marci 2008 vymyslela Herbalife/píšem o ňom v príspevkoch o Hebalife/,tak aj on začal chudnúť,ale ani nevieme dodnes prečo.Proste začal nevečeriavať,prestali sme piť lite sladkých malinoviek,čo u nás tiekli dovtedy bežne a začal občas cvičiť.A za rok zbehol na váhu 80kilo.Ja som za tú dobu dala dole 20 kilko z váhy 137 kilo,na ktorej som začínala .Nezačala som chudnúť preto,že by mi to muž vyhadzoval na oči,ako vyzerám,že som tučná a čo ja viem,čo ešte.Ale preto,že som sa spamätala sama,že treba už naozaj niečo robiť,aj kvôli chrbtici,kolenám/som po operácii chrupavky a tej to tiež prospeje/,ale aj celkovo.Môjmu úbytku sa veľmi teším,tento týždeň som po roku sekla s Herbalifom a neriešim,ako a koľko možno časom zase priberiem.Som taká aká som,spoznal ma aj m ôj muž s váhou 120 kilo,tak nemôže odo mňa očakávať,že ja budem raz vyzerať ako z titulky modného časopisu!Tým ale neomlúvam seba,že som sa vyžrala až na túto váhu!Ale už neriešim ,ako vyzerám,čo na to muži,ako ma vidia oni....A vidím,že nie vždy sú kilá navyše prekážkou aj peknému vzťahu.Ale možno som len ja mala to šťastie,že ma môj muž vidí takú,aká som vo vnútri a nie ako vyzerám.Iste,každý chlap by sa rád chválil peknou pipkou z katalogu,ale kto ju nemá,nemôže hrať "prvúligu" medzi chlapmi a musí vedieť aj tú svoju silnejšiu polovičku vždy vedieť predať v konkurencii tip top manželiek,svojich kamarátov!Ale to je len môj názor.K tej nadváhe len toľko,že som stále obézná,ale už viem kilečká patrične zužitkovať vo svoju výhodu,ako nevýhodu.Nezúfaj,kto Ťa bude chcieť,tak Ťa bude chcieť aj s nadváhou!Nebudeš v ničom menejcenná!Držím Ti palce v sebaistote....

lile

Ahojte, vsetci co chapu, ze bez zmeny v zivotnom style a strave sa ziadne zdrave a trvale chudnutie nekona - skuste pozriet na fitporadna.sk, mozno tam najdete to, co hladate.

jaja205

ved hej,videla :D ale aj tak...takych je malo..akoze,niezeby som ja bola nejaka velryba zasa,ale aj tak,na vysku 171 cm mam 68 kg a mam z toho nervy,lebo niektori zastancovia opacneho pohlavia su debilni :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.