Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

idontknow

ja mam 166 cm a 51,5 kg...predtym som mavala tak o 2 kila menej a bolo to fajn. Teraz nie a nie tie kila dat dole :( kazdy den cvicim, nepijem sladene napoje, len cistu vodu a sem-tam mineralky, jem 5krat denne malo. Neviem co mam robit :(

nicol

ahojte ja mam 15 zachvilu 16=) a mam 160 cm a 53 kg...chcela by som narast..a potom by som nemusela ani schudnut...co mam robit aby som mala aspon o 10 cm viac?poradte

anielik

mam 16 rokov a vyška170 vaha60 a chela by som schudnut 5 kg a mat aj pekne plochce bruško,poradte a chcela by som schudnut tak do toho tyždna pomožte prosim .Dakujem

sasa

caute, ja mam 170cm a teraz vazim asi 52kg. Schudla som za 3 mesiace z povodnych 65kg. Jem 4x denne, malo a zdravo, hlavne zelenina, trochu cvicim doma a nejem po 17.00, plus pijem vela vody. Ale davajte si na to pozor a neprehanajte! Treba pevnu volu a kazde rano sa prebudite s lepsim a lepsim pocitom zo seba samej..

inuša

Ahojte všetký neščastnice.Môj názor je taký,že žena má vyzerať ako venuša.Aj hore aj dole.Chlap sa skôr otočí za ženou,ktorá je krv a mlieko.Mám 168cm a 74kg a som spokojná.

mlsánek

dudliq tym ze budes menej jest neschudnes,,lebo telo si automaticky zacne robit tukove zasoby,,,musis jest pravidelne 5-6 krat do dna a cvicit,,a hlavne veeeela vody. drzim palce:)

dudliq

noo ja mam vysku 162 a vahu 56 ... predtym nez som zacala chudnut som mala 55 ja tomu nechapem jem ovela menej ako vtedy a este priberam :((