Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

Catrina

Ja mam pri 174 cm nejak 64 kg co je BMI ca. 21 co je dobre. Keby som dala dolu 5 kg aby som nemala tie pneumatiky na bruchu bolo by fajn, ale v podstate mi staci aj ked nepriberiem. Nie je to so mnou najhorsie. Kedysi som mohla nosit tricka nad pupok, to uz nemozem kvoli tej pneumatike.

pre decko

no pekne,ako male decko si doseries cely organizmus nejakou dietou....ja neviem,ci len ja som nenormalna,ale zeby 11 rocne decko riesilo svoju postavu,ked este sa ani poriadne nezacalo vyvijat...

makaronka348

sesinka

aj ja by som ťa chcela poprosiť o tú diétu: svadba@zoznam.sk
budem len dúfat, ze ju budem moct drzat, pretoze som velmi obmedzena v strave pre alergiu na mlieko, laktozu, soju a pod. budem ti vsak vdacna a verim, ze mi to pomoze.
Mam 168cm a 58kg, ale váhu mam nie dobre rozloženú. Prsia: 86cm, pás 77cm, boky: 95. chcela by som schudnúť len 3 kilá ale ide mi o udržanie váhy. Držala som si ju viac ako 6 rokov, ale pod vplyvom liekov som teraz náhle pribrala.
vopred dakujem.

kajtan

Ahojte dievcata,nic v zlom,ale vetsina ste tu chuducke dievcata a to chcete este schudnut ? Ja ked som bol mlady,tak mi vraveli ze niesom chudy,ale az priesvitny,to plati asi aj o Vas,nic v zlom.Ak mate partnerov,skuste sa ich spytat ci Vam treba schudnut napriklad,ci sa im pacite.

Moja stranka - -odkaz odstránený-

kikush007

Takže ja mám 177cm a 71kg chcela by som schudnúť tak na 65kg. Len neviem ako chcela by som schudnúť zdravo a na trvalo. Veelmi tažké

bara017

ja mam 169cm a 66 kil, ale chcela by som dat na 58kg to by bolo uplne super, len musim najprv prestat jest sladkosti:-/ tazkééé

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto koľko váži a koľko chce schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk