Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

Chicherina

Sesinka, aj mne aj mne . . . keby si poslala onu zazracnu dietu . prosim. prosim . . vopred velmi pekne DAKUJÉM

JT

no a ja mám 193cm/93kg a chcem mať presne toľko čo mám teraz. No neni to super. A všeci by len chudli. No fasa, no fasa.

Sesinka

Nie nie ona fakt na to zabudla,ja by som aj odmietla ale uz som mala nalozene,a vjem ze by to bolo neprijemne ze by to musela vyhodit,alebo by si o mne daco pomyslela..no nic kaslat na to..uz som to aj tak zhodila

lizanka

sesinka: bud "uplne zabudla", alebo si len chcela dokazat, ze je taka dobra kucharka, ze ta zlomi(zakerna moznost). nehanbi sa odmietnut a miesto toho tetinu vyrabuj co sa ovocia tyka.
zvladnes psychicky nahradit sladkosti ovocim? jeden nanuk ta nezabije, ale z 1 vynimky sa stavaju mnohe vynimky az nakoniec si povies ze aj tak to nema zmysel(vlastna skusenost). a hlavne je nevyhovarat sa, ze si ich jedla len zo slusnosti :)dobre viem ake to je, pred rokom som na posedenie u babky stiahla CELY kakaovnik, ale odvtedy sa mi to nestalo.ja sladkosti uz nejem 2,5 roka, mam silnu motivaciu(stav pokozky) a normalne by sa mi uz hnusilo dat si nieco take ako keks ci tycinku, clovek si odvykne a zaklad je ani neochutnat, lebo potom ta chut na jazyku zlomi tvoju volu :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.