Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zúfala

Príspevok v téme: Som zúfala
Dendži

Mám problém s ktorým by som potrebovala poradiť. Dnes som s priateľom 2 roky aj 2 mesiace. Náš vzťah bol vždy super, aj keď sme toho strašne veľa preskákali. Veľa veci mi zatajoval, oklamal, vymazal konverzácie, pozeral dievčatá na internete. Dnes to ale vyvrcholilo, po tom ako stále rozprával o mojej kamarátke, ako jej písal sem tam na facebooku, ako sa na ňu stále vypytoval to dnes zaklincoval. Na pokeci som mu našla správy ako si píše s druhými dievčatami o sexe. Keby len o sexe, ale aj o našom intímnom vzťahu, o tom čo mám rada a čo nemám rada. Strašne ma to sklamalo. Nikdy som si nemyslela, že on bude taký. Tiež mi už povedal, že by vyskúšal aj iné dievča v posteli. Všetko som mu tolerovala. Nikdy som nerobila takéto veci ako on. Je normálne, že si píše o takýchto veciach s cudzími babami? Neviem čo mam fakt urobiť. Hnusí sa mi ! Je mi z neho ZLE! Povedala som mu, že ho už nechcem vidieť, ale on si nedá povedať. Neustále mi píše. Dotýka sa ma a bozkáva ma. Prosím poradte mi. Som zúfala. ĎAKUJEM

hrac

asi nejako tak :-) u mna tiez koniec po 4 rokoch vztahu, kde bola ona ta nevyburena. Chvilku to mrzelo, mesiac dva a zo mna bol novy clovek plny energie. 4 roky boli sice pekne, ale viac by sa s nou nevydrzalo. Aj ak sa vyburi, uz by som ju nechcel spat, som o uroven vyssie uz s lepsou a hlavne rozumnejsou :-)

rozchod s hentakym ta posilni ;-)

Emily opat

Rozisla som sa ja. Pretoze ako sa hovori, pohar pretiekol. Uz som nebola schopna tolerovat jeho spravanie a zaroven vazit si samu seba. V podstate ten rozchod bol nieco ako posledny pokus na jeho zmenu. Zaplietla sa do toho akurat v tom case jedna dievcina, co sa do neho zalubila. Cele to bolo velmi nestastne a bolestive, este sa to tahalo nejaky cas.
Dnes sa uz len usmievam. Tvrda skola ale prislo mi to veeelmi vhod. Teraz mam 32 (rozisli sme sa, ked som mala 23)a uz som pre ziadneho dalsieho chlapa netrpela. Raz stacilo.

Maoam

no mne toto jeden ex povedal po 10tich rokoch nahodneho stretnutia, ale co uz, ked bol vtedy taky aky bol, dozrel, dospel a lutoval roky rokuce este...jeho problem

odid z debilneho vztahu, das mu pocitit, ze sa vies rozhodnut aj sama za seba a B - niektori sa fakt uvedomia, hoci tu mam pochybnosti a velke

a teba to posunie dalej

Emily opat

Ano Denzi, ano ja som zazila nieco podobne.
4 rocny vztah, ale chlapec nevybureny. Takze nakoniec rozchod a hoci vtedy sa mi zdalo, ze to neprezijem, som stale tu :) Po nikolkych rokoch mi povedal, ze aj tak som bola najlepsia baba aku kedy mal. No ale co z toho, vtedy to nevedel a potreboval to zistit. Ja by som sa uz nikdy k nemu nevratila a cele mi to dalo vybornu skolu. Od vtedy poznam svoju cenu a nedovolim nikomu so mnou zametat. Uvidis, perezijes to, neboj sa.

doubledog

tolerujes mu veci, ktore by si mu tolerovat nemala.

a mimochodom, presne vies, co ma urobit.
len to urobit nechces, lebo ti to bude neprijemne.

Maoam

a kde si este urobila chybu: VSETKO si mu tolerovala

tolerujes mu este aj sapanie sa po tebe po tom vsetkom

uprimne - ty so sebou nechas robit snad fakt vsetko, tak sa necuduj potom

sorry za uprimnost, tak ale niekto ti to musel povedat, chcela si vediet, KDE si urobila chybu, no tak toto + nizsie uvedene

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zúfala - Fórum - ZDRAVIE.sk