Rodičia ma nenávidia

Príspevok v téme: Rodičia ma nenávidia
biela mačka3

keďže nemám peniaze ani na garsónku, stále bývam s rodičmi a už mám toho dosť. Otec mi vyčíta, že som nervák a že prečo si nedám predpísať tabletky. Pravdu má, kľuďas nie som. Ale on sám je cholerik, nahlas rozpráva - a mne to vyčíta - chce mať všetko hneď - aj túto vlastnosť mi vyčíta. Moju nervozitu nech kritizuje ten, kto sám nie je cholerik. Vraj aj v mladosti bol taký. Mama zase keď som sa v detstve sťažovala na šikanu, tak vravela, že to nič nie je. K mobbingu v bývalej robote povedala, že kvôli tomu sa z práce neodchádza, lebo všade je mobbing. Tá je síce kľudná, ale viackrát denne si ide zapáliť na balkón.

peppy

Prosim vie mi niekto povedat datumy alebo mi tu hodit odkazy na tie sudne siene v ktorych hrala biela macka? :D Dakujem.

lorinnes

Biela mačka...na to že si to ty..dostala si tu kopec rád...ale komu niet rady tomu niet pomoci...vždy sa dá so životom niečo urobiť..vždy!! a nie len dufať že čim skor ako si napisala "skapem" aj ked sa mi to slovo hnusí...čím skor sa rozídem, lebo priatel nenavrhol spoločné byvanie..nikto nehovorí, že maš prisť s kufrom a byvať u neho...ale ved skús mu navrhnut aby ste si kupili spoločný byt..najdi si lepšiu prácu..to je taký problem? ak ti doma deti neplačú, nemožeš mať problem odisť aj do ineho mesta...začiatky nebudu najlahšie, ale časom to bude lepšie ako teraz..
Rozhodne každý variant je lepší ako ten písať neustale na forum a lutovať sa...nikam to nevedie..prajem ti, aby sa ti situacia zlepšila ..ale ona sa nezlepší sama..treba niečo robit

Iba Katka

Biela mačka, takže miesto toho, aby si sa ho spýtala na spoločné bývanie, tu plánuješ, ako sa s ním rozídeš, pretože nenavrhol spoločné bývanie, chápem to dobre?

Aj keď... podľa mňa má na to iný dôvod a dosť pravdepodobný, ktorý sem radšej ani nenapíšem, lebo skolabuješ.

alibi

ano je to pravda. vystudovala som tazku skolu (chemicky inzinier) a teraz mi zvysili plat.. zacinam posielat peniaze svojim rodicom. mam 26 rokov. tak mi nehovor, ze sa to neda biela macka. ak by si sa pozrela pravde do oci bola by si ty sama stastnejsia.

alibi

nezdedila som byt ani nedostala, moji rodicia su chudobni... a zijem v tej istej krajine v tom istom svete kde sa tak tazko hlada praca. od 18tich som prec od rodicov, celu vysoku skolu som makala minimalne 6 hodin denne. kto chce tak to dokaze, kto nechce place.

biela mačka3

vďaka, že aspon niekto sa ma zastal...bývalá spolužiačka má byt po babke, dalšej známej kúpil byt otec, bratranec a jeho partnerka bývajú u jeho mamy....