OMYLOOM ... :(

Príspevok v téme: OMYLOOM ... :(
nemozna

Moze byt niekto taky sprosty ako ja??? Proste mam segru v usa a poslala foto a ja som ich OMYLOM vymazala :( a to ich este nikto nevidel len ja? A teraz co mam robit? Mozem sa zblaaaznit. Proste setko co chytim do ruk poniciiiiiiiiiiiiim.. ja sa nenavidim :(((((((((((((((((((((((((( mam chut sa odstrelit. Viem sprosta tema ale ja neviem co mam robit? Ved ma zabiju ked to zistia :( a aj mne je to luto :( jejsa vazne sa neznasam som uplne nemozna :/

ivka2

tak ale aj v pc mas kos, ktory ak otvoris, vidis tam polozky ktore su vymazane a pravim tlacidlom ak na ne kliknes tak je tam taka moznost obnovit...NESTRESUJ!!

nemozna

Ale to by bolo v pohode keby to poslala mailom... to jej napisem nech posle este raz ale ona to poslala balikom aj s inymi vecami a bolo tam asi 50 foto (boli v i-pode ktory poslala ako darcek) no nie som nemozna? :( aspon keby to uz ostatny videli ale este nik nevidel ani jednu foto :( a mne je to luto :(

tereza1978

no to ti poviem to je obrovsky problem oproti tym co su tu na fore.proste sestre napis nech ich posle este raz a mas to.a nestresuj.ako povie frantisek zo susedov nemozna nerob paniku

ivka2

ppredpokladam ze ti to poslala mailom, tak ak si ten mail nezmazala , alebo je este v kosi , tak ho otvor a postahuj znova do pc...a ak si vymazala aj ten mail, tak napis segre nech to posle este raz..nestresuj koli takej veci, v zivote pridu aj horsie veci..pa