Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka

Wikiki

ja by som sla do anglicka aj hned (ale maly taky dlhy let asi nezvladne este ked ma 2,5 rokov a je hyperaktivny :D) su tam aj pamiatky aj jazyk budes mat 2 veci za jednu cenu :)aspon sa nemusis rozhodovat co bude lepsie :D

tania866

no tak o chvilu budem a uz 23 a a uz robim v zahranici .....ale kedze vsetci spolu byvame aj robime rada by som vypadla ztadeto aspon na par tyzdnou a spoznala novych ludi ....no tak to si sa mala :) .......no a co sa tykaa tej poznavacky tak nieco take ale netusim kde kedze jentolko toho na vyber :(

Wikiki

no podla veku ak si mladá studentka tak jazykovy pobyt ale ak patris ku tym starším tak skor poznavačka. ja som bola na jazykovom pobyte v Anglicku v roku 2007 vo Wolverhamptone na 1 mesiac a pomohlo angličtina sa zlepšila o 100% a naviše tam býva spevák zo skupiny One Direction (vtedy ešte neznámi ale milý chalan :D ) no a poznavačka?? podla toho kde ak pamiatky tak aj hej :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk