Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemiznúce vyrážky na rukách.

Príspevok v téme: Nemiznúce vyrážky na rukách.
Iny.

Mám vlastne odmalička tento problém. Od lakťov hore mám po rukách strašne veľa malých ako keby vyrážok. Kožu tam mám inak dosť suchú pokiaľ ju nekrémujem, no už som vyskúšala veľa vecí a absolútne nič mi doteraz nepomohlo. Chcela by som sa preto spýtať či tu iekto nemá s podobnými vecami skúsenosti a poradil by mi niečo účinné, pretože hlavne cez leto keď si dám tričko na ramienka to vyzerá fakt hrozne :/ . Za každú radu budem neskutočne vďačná, lebo už mi je to fakt blbé keď sa ma niekto opýta niečo typu: "to čo máš na rukách?" a pod. -__-

Teresita

Ahoj. Nemám s tým problém, ale asi by som ti vedela pomôcť. Ja používam na tvár propolys zmiešaný s liehom a ten vysušuje akné a vyrážky a po pár dňoch by si sa toho mohla zbaviť. Ale keď máš suchú pleť, tak rob to čo ja a večer si daj ten propolys a ráno a cez deň sa krémuj. Dúfam že ti to nejako pomôže :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.