Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Viete mi niekto poradit?

Príspevok v téme: Viete mi niekto poradit?
miso2412

Zdravim.
Chcel by som sa spytat ci mi viete niekto poradit.

V podstate v kuse ma aspon trocha boli hlava niekedy velmi niekedy ako tka prijatelne. Niekedy je to zadna cast hlavy ale vacsinou boky hlavy alebo celo a niekedy aj aj. Bolievaju ma aj klby na koncatinach ale hlavne po zatazi kolena a v clenkoch skor tak sklbanie. V postate som pernamentne unaveny kedze sa nikdy neviem ani riadne vyspat. Vela krat citim sucho v ustach aj ked niekedy vypijem aj vyse 3 litre za den. V poslednej dobe sa mi zacalo aj horsie pozerat niekedy hlavne na pocitac. Ako myslim tak ze vidim dobre, ale skor tak ako ked vam taha oci. Vzdy som bol aj precitliveny na svetlo.

Asi pred rokom a pol som bol aj pri ortopedovi s tyma klbmi a lekar vravel ze je vsetko v poriadku ani na rengene nic nevidel. Jedine ploche nohy mi zistil.
Ked som bol maly asi do 15-ky som chodil aj na neurologiu s poruchami spanku. Tak povediac som sa prehadzoval (hojdal so strany na stranu) nevedome v spanku...neskor aj vedome pred spanim.

Neviete mi nieco poradit? Ci ist k doktorovi sa pýtat na nejake vysetrenia? Ale to skor vidim ze zase na nic nepridu.

miso2412

prepacte ze to pisem na treti raz este ale este som si spomenul ze ked som bol maly som mal problemy aj s nizkym tlakom ...odpadaval som. Treza uz anie nie....akurat asi pred 3 mesiacmi som odpadol...ale to bolo 1 raz asi po 10 rokoch.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Viete mi niekto poradit? - Fórum - ZDRAVIE.sk