Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska

Príspevok v téme: Láska
INtime

Ahojte chcela by som si od vas poradit ako sa mam zozmamovat z muzmi ktory su mi sympaticky bud niekde v kaviarni alebo ked som na zabave. Ocny kontakt tam stale je ale neviem ci sa mu lubim alebo nie,co mam pre to urobit aby prisiel za mnou. Nieco mi poradte. Uz som dost dlho sama a nebavy ma to uz.

klarika005

INtime... Neboj chce to len trochu viac zdraveho sebavedomia, normalne sa usmej oslov ho proste zapot nejaku blbost... najhorsie je ked zacnes rozmyslat ze ako co mu povedat ake slova pouzit, nebudem trapna vtierava a pod. a co ked ma frajerku. Nesmies mysliet na to ked ho uvidis ako hned stojite pred oltarom... proste ber to ako kamarat.. vo vseobecnosti sa ludia radi zbliziju a radi spoznavaju novych ludi... hoc len kamaratov novy kontakt, ved na tom nic nieje... tak smelo do toho... a je uplne jedno kto urobi prvy krok, dolezite je co bude a co nebude potom a nie kto urobil prvy krok.. :)

INtime

Ja sa usmievam stale len som trochu ticha ked sa mam s niekym spoznat ja sa prva prihovorit neviem tak sa len kukam a cakam ci pride alebo odideme tak aakosme prisli

flegma

nech ti pripali cigaretu, alebo chod okolo a drgni do neho, pripadne zakopni a hod sa mu do narucia
niekedy staci obycajne ahoj

lorinnes

nad týmto aj ja občas uvažujem...ako nejakého spoznať..vždy ma štve, že možno aj ten muž na opačnom konci kaviarne takto rozmýšla a preto si každý odíde sám po svojom a nespoznáme sa...je to také záludné :D ale tiež by som rada vedela nejaké názory :)

sususu

to je tazko povedat ako "prinutit" muza aby za tebou prisiel. Vo vseobecnosti maju muzi radi usmievave zeny ktore sa vedia bavit... tak nahod usmev :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Láska - Fórum - ZDRAVIE.sk