Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stuhnutie krku a zatylku

Príspevok v téme: Stuhnutie krku a zatylku
blato8

zdravim cca pred tyzdnom mi z nicoho nic uplne stuhol zatylok na hlave .. pri nejakych pohyboch ma boli aj krcna chrbtica ... ked vstanem je mi uplne v pohode no tak cca po 2 hodinach mi to zas stuhne a sem tam sa mi aj toci hlava ... bude to z chrbtice ? prejde mi to ?? nemam moc rad doktorov .. uplne ma to deprimuje ... prejde mi to same ? existuje na to nieco ?

blato8

a tak mne sa prehlta dobre ... ked zohnem hlavu alebo sa otocim do boku tak proste citim taky tlak a citim aj chrbticu troska ... neexistuje nejaky cvik ? alebo nejaka mast alebo nieco .. ja neviem .. fakt by som sa rad vyhol vysetreniam ... a ked mi to ide az do cela je to velmi neprijemne ...

pompomka

ja som mala takmer dva roky stuhnutu šiju nevedela som velmi tažko mi padlo pohybovat holavou okrem toho že ani hltat som nevedela velmi som sa musela premáhat a hltanie velmi bolelo.Bolo to velmi náročné.Možno som prekonala klieštovu necefalitídu u teba to bude asi niečo iné sa mi zdá

blato8

ked pocujem slovo vysetrenie tak mi je zle ... mal som panicku poruchu tak si to viete predstavit ... este pockam do pondelka .. ak neprejde pojdem ...

Cindy35

hm, tak to bude najskor od stavca alebo platnicky, nie infekcne.
asi by si mal zajst za neurologom ak to neprejde same - najlepsie by bolo aby Ti predpisal rehabilitaciu a ak je to vaznejsie, tak aj vysetrenie magnet.rezonanciou

blato8

nie nie ... kliesta som nemal a pri zvieratach som vobec nebol ... mna bolel chrbat strasne ... a potom krk .. a potom zatylok ... myslel som si ze ma to prejde ale stale nic .. ale chrbica ma boli az pri zatylku a stale mi v nej puka :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stuhnutie krku a zatylku - Fórum - ZDRAVIE.sk