Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Búšenie srdca, studený pot

Príspevok v téme: Búšenie srdca, studený pot
Diana92

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na vašu radu. Včera večer mi začalo strašne rýchlo byť srdce, cítila som ho v celom tele bolo to naozaj nepríjemné. Okrem toho ma zalial studený pot a zbledla som,fara mojich pier sa tiež zmenila tak mierne do modra. Veľmi zle a ťažko sa mi dýchalo. Nevie mi niekto poradiť čo by to mohlo byť? Veľmi sa bojím, občas ma pichá v hrudníku ale z toho som si do teraz nič nerobila.
Ďakujem za vaše rady

philips

diana92, úprimne dúfam, že si z nás robíš prdel...

Ako tu opisuješ príznaky zlyhávania krvného obehu, ale záchranku si si nezavolala, prípadne si nenavštívila ani len pohotovosť?

NumLock

To snáď ani nie je pravda. Jedná sa o srdce a ty si ešte nebola na vyšetrení a študuješ si doteraz neoverené spôsoby liečby. Padaj na kardiológiu. Toľko krásnych testov a vyšetrení sa dá spraviť a ty sedíš za počítačom a hráš ruskú ruletu so životom.

Diana92

Myslíte si že to mohol byť infarkt? Taký stav som už nemala ale občas v priebehu dňa mi začne búšiť srdce a objaví sa mi studený pot ale to rýchlo prejde. Dočítala som si že by mi mohla pomôcť liečba s názvom biorezonancia, počuli ste o ničom takom?

Lulita

asi ked sem pise, infarkt to nebude, najma ak to cislo je rocnik

kazdopadne echo nebud ena skodu, mozno mas nieco s chlopnou

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Búšenie srdca, studený pot - Fórum - ZDRAVIE.sk