Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mononukleoza?

Príspevok v téme: Mononukleoza?
klk77

často bývam chora na lymfatické doktorka mi povedala že mám vraj chornický zápal mandlí tak som sa objdnala na výber mandlí potom som ostala chorá krvné testy boli v poriadku ale dala mi dvoje antibiotiká jedny na chronický zápal a druhé boli Penicilin. Antibiotiká zabrali o pár dní som šla na krv na predoperačné testy pred výberom mandlí a zistili že mám zvýšene ATL(pečeňové testy) doktorka mi zobrala krv a čákam na výsledky ale predtým mi povedala že mám držať pečeňovú dietu lebo mám údajne mononukleozu a však pritom nemám teploty a žltnutie.. poradte mi či ste sa niekto s niečím takýmto už stretli lebo sama neviem čo mi je

didus_didus

Zvýšene pečeňove testy mozes mat aj s antibiotik.Ale najlepšie vie určit presnu pricinu lekar..ak ta lekarka obhliadla a domnieva sa ze mas mononukleozu je to pravdepodobne tak...ak mas mandle neobvykle velke a su na nich biele povlaky..tiez problem hovorit,jest a dychat je to pravdepodobne ono..ak to testy potvrdia mandle ti nevyberu,infekcne ochorenia sa liecia v nemocnici a minimalna doba v spitale je 5 dní..ja som bola 8 podla toho ako moc je to zavazne..v kazdom pripade nemaš sa coho obavat..po 3 dnoch sa ti ulavi a vyberes vsetky lieky co ti predpisu..o par tyzdnov by ti z mandle vybrat mohli ak bude vsetko okej...co sa tyka pecenovej diety..tak absolutne ziadne tuky..maso,cokolada,sladke a pod.je pre teba tabu..uplne najlepši je tvaroh surovy neochuteny,ovocie a zelenina...po tyzdni až dvoch tejto diety zapal pecene uplne zmizne..mononukleoza je len raz za život okrem toho po prekonani choroby pol roka nemozes pit alkohol.a ak nechceš niekoho nakazit tak sa nebozkavaj:)

RNG

Mnohe chemicke lieky utocia na pecen a ladviny. preto tu casto odporucam potravinove doplnky s rovnakym a casto aj sirsie sprektralnym ucinkom, a bez skodlivych postrannych ucinkov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mononukleoza? - Fórum - ZDRAVIE.sk